Milli hentbolcunun yeni adresi Beykoz Belediyespor

Erkekler Hentbol Süper Lig ekiplerinden Beykoz Belediyespor, A Milli Erkek Hentbol Takımı oyuncusu Halil İbrahim Öztürk’ü kadrosuna kattı. 

Milli hentbolcunun yeni adresi Beykoz Belediyespor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

A Milli Erkek Hentbol Takımı oyuncularından Halil İbrahim Öztürk, Erkekler Hentbol Süper Lig ekiplerinden Beykoz Belediyespor’a transfer oldu.

Sol ve orta oyun kurucu olarak görev yapan ve 78 kez milli takım formasını giyen Halil İbrahim Öztürk, Beykoz Belediyespor’a transferinin ardından şunları söyledi:

“Beykoz Belediyespor, geçen sezonun şampiyonu ve bu sene de ligin en güçlü ekiplerinden biri olarak zirve mücadelesi veriyor. Kuzey Makedonya ve Katar’da yaşadığım deneyimlerin ardından kariyerimi burada sürdürmeye karar verdim. Bu kararımda başkanımız Fatih Sağlam’ın çok büyük etkisi oldu. Kendisine teşekkür ederim. Beykoz Belediyespor’un bu sezon da şampiyonluğu kazanabilmesi için var gücümüzle çalışacağız. Ülkemizde hentbol, kalite olarak her yıl bir üst seviyeye çıkıyor. Bunu, ligimizde şu an dört takımın içinde olduğu şampiyonluk yarışından da anlayabiliyoruz. Bu güzel rekabetin bir parçası olmaktan ötürü son derece memnunum.”

 

Milli hentbolcunun yeni adresi Beykoz Belediyespor
Bizi Takip Edin