Muammer Aydınoğlu, babasını son yolculuğuna uğurladı

Beykoz Soğuksu Mahalle Muhtarı Muammer Aydınoğlu, babası Mehmet Aydınoğlu'nu gözyaşları ile ebediyete uğurladı.

Soğuksu Mahalle Muhtarı Muammer Aydınoğlu'nun babası, Beykoz Belediyesi 6. Dönem Meclis Üyesi Hayrullah Usta'nın da dayısı olan Mehmet…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Soğuksu Mahalle Muhtarı Muammer Aydınoğlu, babası Mehmet Aydınoğlu’nu gözyaşları ile ebediyete uğurladı.

Soğuksu Mahalle Muhtarı Muammer Aydınoğlu’nun babası, Beykoz Belediyesi 6. Dönem Meclis Üyesi Hayrullah Usta’nın da dayısı olan Mehmet Aydınoğlu 91 yaşında hayata gözlerini kapadı.

Yakın dostları ve sevenleri Muammer Aydınoğlu’nu ve Hayrullah Usta’yı bu acılı gününde yalnız bırakmadı. Cenazeye; Kaymakam Ahmet Katırcı, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcıları Salim Öztürk, Muharrem Kaşıtoğlu ve Mahmut Gülbasar, İlçe Müftüsü Hüseyin Demirtaş, 4.Dönem Belediye Başkanı Muharrem Ergül, Muhtarlar Birliği Başkanı Hüsnü Kolcu, Belediye Meclis Üyeleri, Başkan Danışmanları, muhtarlar, sivil toplum örgütü ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

Muammer Aydınğlu ve Hayrullah Usta, cenaze namazının öncesinde taziyeleri kabul etti. Soğuksu Merkez Camii’nde Cuma namazına müteakiben kılınan cenaze namazı sonrası merhum Mehmet Aydınoğlu, Görele Aile Kabristanlığı’nda ebediyete teslim edildi.

Beykoz Güncel Haber Ailesi olarak Aydınoğlu Ailesi’ne başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

Muammer Aydınoğlu, babasını son yolculuğuna uğurladı
Bizi Takip Edin