Murat Aydın başarısını Beykoz da devam ettirecektir!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, merakla beklenen Beykoz adayını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, merakla beklenen Beykoz adayını duyurdu. AK Parti’nin Beykoz Belediye Başkan adayı Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, merakla beklenen Beykoz adayını duyurdu.

https://www.youtube.com/watch?v=8nx9YYYtQgQ***

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, merakla beklenen Beykoz adayını duyurdu. AK Parti'nin Beykoz Belediye Başkan adayı Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın oldu.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İstanbul'daki büyükşehir ile ilçe belediye başkan adaylarını tanıttı. Sinan Erdem Spor Salonu'ndaki tanıtım toplantısı öncesi başta Beykoz olmak üzere İstanbul'un farklı ilçelerinden gelen partililer salonu doldurdu. Cep telefonu ışıklarını açan partililer, ellerinde salladıkları Türk bayrakları ile türkü ve marşlara eşlik etti. Partililer zaman zaman salonda çalan oyun havalarına eşlik ettiği görüldü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak TBMM Başkanı Binali Yıldırım ismini açıkladı. Beykoz adaylığı için 3 dönem başarıyla Zeytinburnu Belediye Başkanlığı görevini yapan Murat Aydın'ın aday gösterildiğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bizim görevimiz emaneti ehline vermektir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz adayı olarak Murat Aydın ismini açıkladıktan sonra;  “Tabi burada bir açıklama yapmam lazım. Zeytinburnu'nda üç dönem belediye başkanlığı yapmış olan Murat kardeşimizi biz Beykoz'a kaydırdık. Ve şimdi şöyle bir anlayış yayılıyor. 'Ya bizim içimizde yok muydu?' Ne demek bizim içimizde? Bizim dışımızda var mı ya? Bizim görevimiz emaneti ehline vermektir. Başarılı üç dönem Zeytinburnu'nda şimdi de Beykoz'a verdik. Beykoz'da da biz Murat beye çok çok güveniyoruz.” ifadelerini kullandı.

Murat Aydın başarısını Beykoz da devam ettirecektir!
Bizi Takip Edin