Murat Aydın Beykoz halkına ilk mesajını verdi

AK Parti Beykoz Belediyesi Başkan Adayı Murat Aydın sosyal medya hesapları üzerinden Beykoz halkına ilk mesajını verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Murat…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz Belediyesi Başkan Adayı Murat Aydın sosyal medya hesapları üzerinden Beykoz halkına ilk mesajını verdi.

https://www.youtube.com/watch?v=URwJe6DRzOU***

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Murat Aydın ilk olarak AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ve ilçe yöneticilerini ziyaret etti.  

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın Dilmaç' ı makamında ziyaret ederek bir süre baş başa görüşme gerçekleştirdi. Ardından AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Müşerref Pervin Tuğba Durgut ve İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Ayberk Cengiz'in de katılımıyla ilçe yönetim kurulu toplantısı yapıldı.

Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın gece saatlerinde sosyal medya hesapları üzerinden Beykoz halkına ilk mesajını verdi. Aydın mesajında şu ifadelere yer verdi;

Sevgili Beykozlu kardeşlerim, yepyeni bir dönemin başlangıcındayız. Bugün, Beykoz için yeni hayaller kurmak ve bu hayalleri gerçekleştirmek için huzurlarınızdayım. Hayatım boyunca yeni şeyler söylemenin ve yeni şeyler yapmanın heyecanıyla insanın gönlüne değecek, şehri güzelleştirecek çalışmaların içinde oldum. İnanç ve kararlılıkla, gece gündüz insanımızın mutluluğu için çalıştım.

Liseyi okumak için Giresun'un Bozak Köyü'nden İstanbul'a doğru yola çıkarken duyduğum heyecan ne ise; Bugün de Beykoz'a hizmet yolculuğuna çıkarken aynı heyecanı hissediyorum. İstanbul'un incisi, bu güzel ilçeye hizmet etmek hayatımda bu yeni bir dönemin başlangıcı olacak.

Murat Aydın Beykoz halkına ilk mesajını verdi
Bizi Takip Edin