Murat Aydın ile depremzede arasında duygulandıran diyalog

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremle sarsılan illerden biri olan Hatay Kırıkhan’da afetzedelerle bir araya geldi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremle sarsılan ve 10 ili etkileyen afet bölgelerinden biri olan Hatay Kırıkhan’a gitti.

Depremlerden etkilenen yerlerde incelemelerde bulunmak, Belediye ekiplerinin çalışmaları yerinde koordine etmeyen için Kırıkhan’a giden Başkan Aydın, afetzedelerle bir araya geldi.

Başkan Murat Aydın o anları sosyal medya hesabından paylaştı. Aydın, Kırıkhan’da depremi yaşayan Cevdet ve ailesi ile tanıştı. Murat Aydın ve Cevdet arasında geçen konuşmalar duygulandırdı.

Başkan Aydın ile sohbet eden Cevdet, Ekip olarak Beykoz Belediyesi her şeyi yapıyor. Ben bu tramvayı atlattıysam Beykoz Belediyesi sayesinde atlattım. Acılar bir acılar aynı ama şuanda burada acıyı kurtaran Beykoz Belediyesi” dedi.

Murat Aydın, sosyal medya hesabından, “Depremin ilk gününden itibaren ekiplerimizi yönlendirdiğimiz Hatay Kırıkhan’dayız. Yaralar sarılana dek Beykoz Belediyesi olarak bir elimiz sürekli burada olacak. Depremi Kırıkhan’da yaşayan Cevdet kardeşimiz ve ailesiyle tanıştık, onlar bir süre Ankara’da kalacaklar. Bu sürede devletimiz afet bölgesi konut seferberliği ile onları yeni yuvalarına kavuşturacak inşallah.” diye açıklama yaptı.

.

.

Murat Aydın ile depremzede arasında duygulandıran diyalog
Bizi Takip Edin