Mustafa Sarıgül, İncirköy halkına seslendi!

CHP İBB Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Beykoz'da bu kez de İncirköy Mahallesi'ne ziyaret gerçekleştirdi.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Beykoz'da bu kez de İncirköy Mahallesi'ne ziyaret gerçekleştirdi….

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP İBB Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Beykoz’da bu kez de İncirköy Mahallesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Beykoz’da bu kez de İncirköy Mahallesi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Beykoz’u karış karış gezmeye devam eden Sarıgül, Çukurçayır sahasında düzenlenen kavurma şenliğinde İncirköy Mahalle sakinleri ile kucaklaştı.

Mustafa Sarıgül’e; CHP Beykoz Belediye Başkanı Hızır Yılmaz ve İlçe Başkanı Musa Aksu eşlik etti. Yoğun bir ilgiyle karşılaşan Sarıgül, Beykoz’un kendisine ayrı bir mutluluk kattığını yineledi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yakın bir zamanda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli için söylediği ‘baba değil’ söylemini de eleştiren Sarıgül, Başbakana ‘Çocuğu yok ama Marmaray’dan geçen Bahçeli’nin binlerce evladı var’ diyerek cevap verdi.

Yılmaz: Sarıgül’ün Beykoz’daki kolunu kesmeye kimsenin gücü yetmez!

İlk konuşmayı gerçekleştiren CHP Beykoz Belediye Başkanı Hızır Yılmaz, tüm kadınların dünya kadınlar gününü kutlayarak sözlerine başladı. 30 Mart seçimlerinin Beykoz’da, İstanbul’da halktan yana, emekten yana, yoksuldan yana olan iktidarın günü olacağını belirten Yılmaz: “Televizyonda gördüm, Başbakanın bir yandaşı var Metin Külünk ne diyor biliyor musunuz? İnsanların çalma özgürlüğüne siz müdahale edemezsiniz. Allah’ı da alet ediyor. Hırsızlara, çalma iradesi özgürlüğü vermiştir. Ben de Beykoz halkının barınma hakkını sağlamak için kanunsuzluğu kullanacağım. Kanunlara başkaldıracağım. Benim halkımın barınma hakkını sağlamak için yapacağım kanunsuzluğun sonucunda cezaevine girmeye razıyım. Sarıgül’ün Beykoz’daki kolunu kesmeye kimsenin gücü yetmez” şeklinde konuştu.

Sarıgül: 215. toplantımızı yapıyoruz!

İBB Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, İncirköy Mahallesi’nde bulunmaktan ötürü mutluluk duyduğunu paylaştı. İstanbul’da kin, sevgisizlik dönemini bitireceklerini ifade eden Sarıgül: “İstanbul’da barış ve özgürlük dönemi başlayacaktır. İstanbul’da ötekisi olmayan bir anlayış inşallah iktidara gelecek. 180 aydır Türkiye’nin, son 180 gündür de İstanbul’un her noktasında şu anda 215. toplantımızı yapıyoruz. Sarıgül ve Hızır Yılmaz yanlış bir şey konuşmaz. Bu mahalle yaklaşık 20 yıldır AK Partili arkadaşlar tarafından yönetiliyor. 20 yıldır mahallenin sorunları çözülmedi. İktidarsınız aynı zamanda büyükşehir ve ilçe belediye sizde. Bu mahallenin neden 2B tapu sorununu çözmüyor? Sarıgül, oy almak için konuşmaz. Ben buraya 23 gün sonrada Allah’ım izin verirse geleceğim” dedi.

2B sorununu rahatlıkla Sarıgül çözecek!

Sarıgül, Paşabahçe fabrikasının kapatılmasının kimseye faydası olmadığını söyleyerek; “Kapatılmasaydı, o fabrika cam üretseydi. Dünyaya pazarlasaydık. Fabrikanın yerini bir tek kişiye peşkeş çektiler. Her inanca saygı duyan, ötekisi olmayan kardeşleriniz inşallah Beykoz’u ve İstanbul’u yönetecek. İstanbul’daki diğer ilçelerde de iyi bir noktadayız. 2B sorununu rahatlıkla Sarıgül çözecek. Kentsel dönüşüm uğruna, sizleri yerlerinizden yurtlarınızdan ederler. Yıkarlar, gökdelen yaparlar. Belki daire verirler. Dairenizin fiyatı çok yüksek olur, aidatınızı ödeyemezsiniz. Ben istiyorum ki veren el alan elden daha yüksek olsun” şeklinde sözlerini kaydetti.

Çocuğu yok ama Marmaray’dan geçen Bahçeli’nin binlerce evladı var!

Başbakanın geçenlerde bir konuşmasını televizyonda gördüğünü söyleyen Sarıgül, Başbakanın Devlet Bahçeli için ‘baba değil’ sözünü eleştirerek; “Kimin çocuğunun olup olmayacağını biz bilemeyiz. O bize rabbimizin verdiği görevdir. Bugün Marmaray’dan geçiriyor. Marmaray dediğimiz; dönemin Başbakanı Bülent Ecevit’in eseri, dönemin Başbakan Yardımcısı Devlet Bahçeli, Mesut Yılmaz, Hüsamettin Özkan olmasaydı Devlet Bahçeli imza atmasaydı bugün o Marmaray yoktu. Devlet Bahçeli’nin çocuğu yok ama Marmaray’dan geçen Bahçeli’nin binlerce evladı var. Başbakana şöyle seslenmek istiyorum: Bayrağımız tehlikeye düşerse, Bahçeli’nin çocuğu yok ama o bayrağını koruyacak binlerce evladı var. Aramızda sivil polisler var onları biliyorum. Lütfen, güçlüden yana değil haklıdan yana olun” şeklinde konuşarak sözlerini noktaladı.

Mustafa Sarıgül, İncirköy halkına seslendi!
Bizi Takip Edin