Naci Candaş'ın kardeşi için tören düzenlendi

Uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını kaybeden Beykoz Belediyesi eski Meclis Üyesi Naci Candaş'ın kardeşi Cemil Candaş için Şişli Belediyesi'nde tören düzenlendi.

Uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını kaybeden Beykoz Belediyesi 6. Dönem…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını kaybeden Beykoz Belediyesi eski Meclis Üyesi Naci Candaş’ın kardeşi Cemil Candaş için Şişli Belediyesi’nde tören düzenlendi.

Uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını kaybeden Beykoz Belediyesi 6. Dönem Meclis Üyesi ve Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Naci Candaş’ın kardeşi İmar ve Şehircilikten Sorumlu Şişli Belediyesi Başkan Yardımcısı Cemil Candaş için tören düzenlendi.

Şişli Belediyesi önünde düzenlenen törene, Candaş’ın ailesi ve arkadaşlarının yanı sıra, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, CHP İl Başkanı Cemal Canpolat, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, Beykozlu Doğu Karadenizliler Dernek Başkanı Emin Yavuz, Kızılay Beykoz Şubesi Başkan Yardımcısı İdris Kurt ile CHP Beykoz ilçe yöneticileri, Beykoz Belediyesi meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende Candaş’ın kardeşi Metin Candaş, ağabeyini katledenlerden hesap sorulmasını istedi. Candaş’ın çok çalışkan ve dürüst olduğunu ifaden eden kardeş Candaş, yaşananlara isyan etti. Şişli Belediye Başkanı İnönü de, Cemil Candaş’ın Şişli’de öteden beri alışıla gelen çürük, zehirli, ama bazılarının pek övündüğü bir modele karşı dik durduğu için öldürüldüğünü söyledi.

Törenin ardından Cemil Candaş’ın cenazesi memleketi Trabzon’un Beşikdüzü ilçesine doğru yola çıkarıldı. Candaş yarın Beşikdüzü ilçesinde ikindi vakti kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

Naci Candaş'ın kardeşi için tören düzenlendi
Bizi Takip Edin