'Neden hala Saadet Partisi' sorusuna cevap arandı

Saadet Partisi Beykoz Gençlik Kolları “Neden hala Saadet Partisi” konulu bir konferans düzenledi.

Saadet Partisi Beykoz Gençlik Kolları “Neden hala Saadet Partisi” konulu bir konferans düzenledi. Saadet Partisi İzmir İl  Yönetim…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi Beykoz Gençlik Kolları “Neden hala Saadet Partisi” konulu bir konferans düzenledi.

Saadet Partisi Beykoz Gençlik Kolları “Neden hala Saadet Partisi” konulu bir konferans düzenledi. Saadet Partisi İzmir İl  Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Arıkan’ın konuşmacı olarak katıldığı konferansta  “Neden hala Saadet Partisi” sorusuna cevap arandı.

Prof.Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen ve Saadet Partisi İzmir İl  Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Arıkan’ın konuşmacı olarak katıldığı konferansa Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, Gençlik  Kolları  Başkanı Abdussamet Kalaycı ile Saadet Partisi teşkilat üyeleri katıldı.

Program, Faruk Kaya’nın  Kur’an tilaveti ile  başlamasının ardından Gençlik  Kolları  Başkanı Abdussamet Kalaycı açılış konuşmasını gerçekleştirdi. İlçe  Başkanı  Şeref Kaçmaz’ın da kısa bir selamlama konuşması sonrası sinevizyon  gösterimi yapıldı.

Konuşmaların ardından söz Saadet Partisi İzmir İl  Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Arıkan’a bırakıldı. Dünya  üzerindeki zulüm  ve sömürü  sisteminden bahseden Arıkan bundan kurtulmanın  yollarını  anlattı. Arıkan konuşmasının devamında 45 yıllık  siyasi geçmişi  olan Saadet Partisi’nin  yasaklamalar, kapatılmalar ve bölünmelere  rağmen  neden hala bu mücadeleyi  devam ettirdiğini anlattı.

Program, gençlik kolları yönetim  kurulu üyelerinin sahnede birlikte poz vermesinin ardından sonlandırıldı.

'Neden hala Saadet Partisi' sorusuna cevap arandı
Bizi Takip Edin