Numan Kurtulmuş Beykoz’da Karadenizliler ile buluştu

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “Karadenizliler Buluşması” AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’un katılımıyla gerçekleşti.
  • 25.05.2023 00:00:00

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, “Karadenizliler Buluşması” düzenledi.  Buluşmaya, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş da katıldı.

Numan Kurtulmuş Beykoz'da Karadenizliler ile buluştu

Toplantıya Kurtulmuş’un yanı sıra, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ile İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ile Karadenizli hemşehriler katıldı.

Numan Kurtulmuş Beykoz'da Karadenizliler ile buluştu

“7 YAMALI BOHÇA KOALİSYONU ANDIRAN BİR İTTİFAK VAR”

Programda konuşan Numan Kurtulmuş, “Türkiye’nin tarihi seçimine günler değil saatler var. Kronometre geriye doğru sayıyor. 28 Mayıs sabahı inşallah coşkuyla sandıklara koşacağız. Yine bu millet çok bir katılımla sandıklara gelecek ve Recep Tayyip Erdoğan’ı açık ara birinci çıkartarak yeniden Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı yapacak. Öte yandan milletimizin karşısında hiçbir şekilde bir araya gelmesi mümkün olmayan, herhangi bir konuda iki cümle fikirleri olmayan 7 yamalı bohça koalisyonu andıran bir ittifak var. Dünyanın dört bir yanından FETÖ’cüler tam gaz Tayyip Erdoğan’ı indirelim de nasıl olursa olsun havasına girdiler. Aynı şekilde Kandil’in ya da PKK’nın Avrupa’daki terör baronlarının hiç gizlenme gereği görmeksizin açıktan Tayyip Erdoğan’ı ve mevcut hükümeti indirmek için bu bir fırsattır. Ha gayret yüklenin Kılıçdaroğlu’nu destek verenlerin nasıl ortaya saçıldığını hep birlikte gördük.” diye konuştu.

Numan Kurtulmuş Beykoz'da Karadenizliler ile buluştu

“MİLLETİN İRADESİNDEN BAŞKA HİÇBİR İRADEYİ KABUL ETMEYİZ”

Numan Kurtulmuş konuşmasının devamında, “Bende Karadenizli bir hemşehriniz olarak Tayyip Erdoğan’a sizler gibi sonuna kadar sahip çıkıyorum. 14 Mayıs’ta yüzde 49.5 oranında aldığımız oy, bu milletin Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıktığının açık bir göstergesidir. Milletin iradesinden başka hiçbir iradeyi kabul etmeyiz, buna eyvallah etmeyiz. Bunu çok açık bir tavırla olgun, demokrat ve dingin bir tavırla balkon konuşmasında ortaya koyduk. Demokrasiden ve kendisine benzemeyen anti demokratik bahsedenlerin bir kere daha maskelerinin düştüğünü gördük. Sayın Kılıçdaroğlu, masaya vurarak buradayım dediği video var ya o aslında millete karşı içinde beslediği kinin ve nefretin dışa yansımasıdı.” dedi.

“BİRİNCİSİ, 21 YILDIR HİZMETLERİYLE, ESERLERİYLE TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE BÜYÜK ADIMLAR ATMIŞ LİDER”

Numan Kurtulmuş, “Liste’de 2 aday var. Birincisi, 21 yıldır hizmetleriyle, eserleriyle Türkiye’nin her yerinde büyük adımlar atmış lider, Türkiye’de çok önemli demokratik reformları gerçekleştirmiş, hukuki ve siyasi reformları gerçekleştirmiş bir isim. Karabağ’da Azerbaycan’ın zafer kazanması için destek olmuş bir lider. Kıbrıs’ta, Doğu Akdeniz’de, Ege’de Türkiye’nin haklarını sonuna kadar savunan bir lider. Türkiye’de milli savunma sanayinin güçlü bir şekilde gerçekleşmesi için önünü açan bir lider var. Diğer adayda bunların hiçbirini söylemeye gerek yok girişteki ağaçlar vardı ya, götürün Kılıçdaroğlu’na sorun hayatında bir tane ağaç dikmiş mi? Dikili bir ağacı var mı?” diye konuştu.

.

.

İlgili Haberler