Öğretmenler Günü etkinlikleri Beykoz'da yürüyüşle başladı

İstanbul Millî Eğitim Müdürlüğü, bu yılki 24 Kasım Öğretmenler Gününü, Beykoz'da düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlamaya başladı.

İstanbul Millî Eğitim Müdürlüğü, 2023 Eğitim Vizyonu'nun üzerinde kurulduğu temel unsur olan öğretmenlere ilişkin bir.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Millî Eğitim Müdürlüğü, bu yılki 24 Kasım Öğretmenler Gününü, Beykoz’da düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlamaya başladı.

İstanbul Millî Eğitim Müdürlüğü, 2023 Eğitim Vizyonu’nun üzerinde kurulduğu temel unsur olan öğretmenlere ilişkin bir etkinlikler dizisi hazırladı. İl Millî Eğitim Müdürlüğü öğretmenler günü dolayısıyla İstanbul’da bir hafta boyunca kutlama yapılması için planlama yaptı.

Etkinlikler kapsamında İstanbul Millî Eğitim Müdürlüğü ilk olarak Beykoz’da “Öğretmen Yürüyüşü” düzenledi. Yürüyüşe İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, kurum müdürleri, müdür yardımcıları ve öğretmenler katıldı.

Şehit Murat Akdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden başlayan yürüyüşte “Öğretmenler Günü Kutlu Olsun” ve “İyi ki varsın öğretmenim” dövizleri taşınırken yürüyüş Sabancı Öğretmenevi’nde sona erdi.

Yürüyüşün ardından düzenlenen kahvaltı etkinliği ile program sona erdi. Ayrıca 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla İstanbul’da bir hafta boyunca çeşitli panel, konferans, sergi ve ziyaretler ile kutlama etkinlikleri düzenlenecek. Beykoz’da ise 23 Kasım Cuma günü çelenk koyma merasimi ardından kutlama programı gerçekleştirilecek.

Öğretmenler Günü etkinlikleri Beykoz'da yürüyüşle başladı
Bizi Takip Edin