Öğretmenler Günü etkinlikleri Beykoz'dan başlatıldı

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü'nün Öğretmenler Günü kapsamında hazırladığı etkinlikler Beykoz'dan başladı.

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında eğitim sistemimizin temel sütunu öğretmenlerimiz arasındaki saygı v

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü’nün Öğretmenler Günü kapsamında hazırladığı etkinlikler Beykoz’dan başladı.

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında eğitim sistemimizin temel sütunu öğretmenlerimiz arasındaki saygı ve sevgi bağlarını kuvvetlendirmek, mesleki dayanışmayı ve öğretmenliğin saygınlığını artırmak amacıyla bir haftaya yayılacak şekilde çeşitli etkinlikler hazırladı.

İlk etkinlik Beykoz’da yapıldı

Öğretmenler Günü kutlamaları 17 Kasım 2019 Pazar günü başladı. Bu çerçevede Beykoz’da bir yürüyüş düzenlendi. Beykoz Şehit Murat Akdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Sabancı Öğretmenevi’ne kadar süren yürüyüş kahvaltıyla devam etti. Öğretmenler kahvaltıdan sonra Anadolufeneri Mahallesi’nde 150 fidan dikti. 

Pazar günü etkinlikler devam edecek

Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Beykoz’da 24 Kasım Pazar günü Beykoz 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda çelenk koyma töreni yapılacak. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesiyle devam edecek olan törende  ‘bana öğretmenini anlat’ konulu şiir ve kompozisyon yarışmasında birinci olan öğrenciler metinlerini okuyacak. Daha sonra kutlamalar Sabancı Öğretmenevi’nde düzenlenecek çeşitli etkinliklerle sona erecek.

Öğretmenler Günü etkinlikleri Beykoz'dan başlatıldı
Bizi Takip Edin