Okullara Spor ve Konferans Salonu müjdesi

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ‘Sabah Buluşmaları' kapsamında Ortaçeşme Mahallesi'ni ziyaret etti.

Beykozlularla Sabah Buluşmaları kapsamında her hafta bir mahalleyi ziyaret eden Başkan Yücel Çelikbilek, Ortaçeşme Mahallesi'ni ziyaret etti,

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ‘Sabah Buluşmaları’ kapsamında Ortaçeşme Mahallesi’ni ziyaret etti.

Beykozlularla Sabah Buluşmaları kapsamında her hafta bir mahalleyi ziyaret eden Başkan Yücel Çelikbilek, Ortaçeşme Mahallesi’ni ziyaret etti, vatandaşlar, esnaf ve öğrencilerle sohbet etti.

Ortaçeşme Merkez Camisi’nde ilk olarak sabah namazında vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çelikbilek ardından cami lokalinde yapılan kahvaltıda mahalleyle ilgili talep ve önerileri aldı.  

Burada ilçede komşuluk, kardeşlik, birlik, beraberlik iklimini artırmaya büyük ehemmiyet verdiklerini bu amaçla mahallelerde ilçe sakinlerini ziyaret ederek hasbihal ettiklerini söyleyen Başkan Çelikbilek, cemaati 18 Nisan akşamı R.Şahin Köktürk Spor Kompleksi’nde düzenlenecek olan Kutlu Doğum Özel Programı’na davet etti.

Camideki buluşmasının ardından sırasıyla Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi, Hacı Numan Ortaokulu ile Boğaziçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Başkan Çelikbilek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay ve okul müdürlerinden okulların eksikleri hakkında bilgi aldı.

Okullara Spor ve Konferans Salonu Müjdesi

Başkan Çelikbilek spor ve konferans salonu talebi olan okullarda gerekli incelemelerin ardından ihtiyaca cevap verecek salonlar yapılacağı müjdesini verdi.

Hacı Numan Ortaokulu’nda ders öncesi öğrencilere iyi dersler temennisini ileten Başkan Çelikbilek, okulda eğitim gören engelli öğrencilerle de yakından ilgilendi.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ni de ziyaret ederek dernek Başkanı Saniye Efe’den yeni çalışmalar hakkında bilgi alan ve ihtiyaçlarını soran Başkan Çelikbilek, geçen günlerde ameliyat olan Ortaçeşme Muhtarı Fahrettin Akhan’ı evinde ziyaret ederek acil şifa dileklerini iletti.  

Ortaçeşme’deki Sabah Buluşmaları kapsamında AK Parti seçim irtibat bürosu da ziyaret edildi. 

Okullara Spor ve Konferans Salonu müjdesi
Bizi Takip Edin