On şanslı takipçi GS-BJK derbisini statta izledi

AK Parti Belediye Başkan Adayı  Yücel Çelikbilek'in, 10 şanslı takipçisi Galatasaray-Beşiktaş derbi maçını statta izledi.

Yücel Çelikbilek resmi facebook sayfasında açılan 'Galatasaray-Beşiktaş maçlarında atılan en anlamlı gol' konusuna yapılan y

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Belediye Başkan Adayı  Yücel Çelikbilek’in, 10 şanslı takipçisi Galatasaray-Beşiktaş derbi maçını statta izledi.

Yücel Çelikbilek resmi facebook sayfasında açılan ‘Galatasaray-Beşiktaş maçlarında atılan en anlamlı gol‘ konusuna yapılan yorumların aldığı en çok beğeni sayısına göre belirlenen isimlerin 21 Şubat 2014 saat 15:00′e kadar Yücel Çelikbilek’in resmi Facebook sayfası’na mesaj atarak, iletişim bilgisi ve mail adreslerini yollamaları sonucu 10 kişilik bir liste oluşturuldu.

Oluşturulan listede yer alan isimlere, AK Parti Belediye Başkan adayı Yücel Çelikbilek tarafından 22 Şubat 2014 Cumartesi saat 19:00’da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena stadında oynanacak Galatasaray-Beşiktaş derbisine maç bileti hediye edildi.

Kendisinin de Beşiktaş taraftarı olduğunu belirten Başkan Çelikbilek, ‘Türk futbolunun iki güzide takımına da başarılar diliyorum. Hak eden kazansın diyorum. Bizi sosyal medyada takip eden 10 şanslı vatandaşımızı da tebrik ediyorum.” diyerek, derbi maçın centilmence geçmesini diledi.

Maç bileti kazanan isimlerin listesi şu şekilde oluştu:

1)  Burak Yavuz

2)  Volkan Acun

3)  Fuat Aytaç

4)  Fatih Yavuz

5)  Oğuzhan Şahin

6)  Emrah Karaca

7)  Murat Serçe

8)  Fatih Bican

9)  Esra Erdoğan

10) Kadir Dolu
 

On şanslı takipçi GS-BJK derbisini statta izledi
Bizi Takip Edin