Ordu Mesudiyelilerin öğrencilere desteği sürüyor

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği Beykozlu ihtiyaç sahibi çocuklara spor ayakkabısı dağıttı.

Belirli aralık ve program dahilinde gerçekleşen dağıtım programının son gününün Dernek Yönetim Kurulu toplantısı öncesine denk gelmesi dernek yöneticilerini

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği Beykozlu ihtiyaç sahibi çocuklara spor ayakkabısı dağıttı.

Belirli aralık ve program dahilinde gerçekleşen dağıtım programının son gününün Dernek Yönetim Kurulu toplantısı öncesine denk gelmesi dernek yöneticilerinin ayrı bir heyecan yaşamasına neden oldu.

Ayakkabı dağıtım programının son gününde Ak Parti Beykoz Belediye Meclis Üyesi Av.Erdal Demir’ de Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte dernek merkezinde hazır bulundu.

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Dernek Başkanı Özkan Aydugan yapmış olduğu açıklamada; “Beykozlu hayırsever bir vatandaşın tedarik ettiği 98 çift ayakkabı titizlikle belirlenen ihtiyaç sahibi Beykozlu 98 çocuğa ulaştırıldı. Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneğinin eğitim odaklı hizmetleri devam ederken,Beykozlu ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılan spor ayakkabıları çocukları mutlu etti.” dedi.

Özkan Ayduğan sözlerini şöyle sürdürdü ; “Biz Beykoz da yöre ayırımı yapmadan, üyelerimizin yanında,Beykoz ve Beykozlulara hizmet etmeye çalışan bir sivil toplum kuruluşuyuz.Dernek merkezimizde bugün 12 si ortaokul ve 16 sı lise olmak üzere toplam 28 öğrencimiz kurs ve etüd hizmeti almaktadır.Bu hizmetin karşılığında öğrencilerimizden kesinlikle en ufak bir ücret talep etmemekteyiz.Dernek yönetimi olarak hedefimiz önümüzdeki eğitim ve öğretim döneminde bu sayıyı enaz iki ye katlamaktır.Gelecek talepler doğrultusunda Beykoz’da eğitim kalitesinin daha da artması yönünde gayretlerimiz devam edecektir.

Doksansekiz çocuğumuzun sevindirilmesine, mutlu edilmesine katkı sunan hayırsever vatandaşımıza şahsım, dernek yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım ve Beykozlu ordu Mesudiyeliler Derneği adına özellikle teşekkür ediyorum.bu ve bunabenzer hizmetlerin sürekliliği açısından Beykozlu hemşehrilerimizin Derneğimize sahip çıkmaları ve destek vermeleri elbette önemlidir.

Ordu Mesudiyelilerin öğrencilere desteği sürüyor
Bizi Takip Edin