Ordulu aday adayları kahvaltıda buluştu

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği, yaklaşan yerel seçimler öncesi değişik siyasi partilerden aday adayı olan hemşerilerini bir araya getirdi.

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği, yaklaşan yerel seçimler öncesi değişik siyasi partilerden aday adayı..

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği, yaklaşan yerel seçimler öncesi değişik siyasi partilerden aday adayı olan hemşerilerini bir araya getirdi.

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği, yaklaşan yerel seçimler öncesi değişik siyasi partilerden aday adayı olan hemşerilerini kahvaltılı bir toplantıda bir araya getirdi. Toplantıya Ordulu Belediye Başkan aday adayının yanı sıra, meclis üyeleri, muhtarlar, meclis üyesi aday adayları ve muhtar adayları da katıldı.

Toplantıya dernek yönetiminin yanı sıra; AK Parti Beykoz Belediye başkan aday adayı Av.Yüksel  BAKİ, Beykoz Belediyesi Meclis üyesi  Nihat Arıcan, Hüseyin Okumuş, AK Parti Beykoz Belediye Meclis üyesi aday adayları; Yasemin Özen, Erdal Demir, Gül Biçer, Özkan Ayduğan, Gültekin Aydın, Selahaddin Güngör ve Yahya Okumuş. CHP Beykoz Belediye Meclis Üyesi aday adayları; Aydın Habil, ,Erdem Çelik, İsa Yılmaz, Halim Okutan, Hasan Yılmaz, Türkan Özçelik, Sedat Başalan, Kenan Ersin ile Paşabahçe Muhtarı Murat Erdal, Kavacık Muhtar adayı Mustafa Güngör, Çubuklu Muhtar adayı Salih Öztoprak’da toplantıya katılan isimlerden bazılarıydı.

Dernek Başkanı Özkan ayduğan aday adayı olan hemşehrilerine tek tek başarı dilerken, yapılacak seçimlerin şimdiden Beykoz’a ve Beykozlulara hayırlı olmasını diledi.

Özkan Ayduğan: Birbirinize destek olmalısınız

Yaklaşan yerel seçimlerin ülkeye ve Beykoz’a hayırlı olması temennisi ile konuşmasına başlayan Başkan Ayduğan devamında şunları söyledi. “Sizler gerek belediye başkan adaylığı noktasında, gerek meclis üyeliği noktasında cesaretini ortaya koyan Beykoz ve Beykozlular için kendini hizmete adayan ve talip olan siz değerli hemşerilerimi kutluyor ve tebrik ediyorum.

Tabii hepimiz biliyoruz ki şirin ilçemiz Beykozumuza 1 belediye başkanı ve 31 meclis üyesi seçilebilecektir. Öncelikle seçilebilmek için mensubu olduğumuz partilerden aday gösterilmeniz gerekmektedir. Bu noktada hemşerilerimiz olarak hepinize ayrı ayrı başarılar diliyoruz. Bu vesileyle siz hemşerilerimizden beklentilerimiz birbirinize destek olmanızdır. Listelerde umulan noktalarda yer bulamayan arkadaşlarımızın, gönül kırıklığı yaşamadan aday olan diğer arkadaşlarımıza destek olmasıdır. Küsmeden bundan sonraki siyasi çalışmalarınızda daha aktif olmanız ve hemşerilerimizi, benimsediğiniz siyasi partilerde çalışmaya teşvik etmenizdir.” dedi.

Dernek Başkanı Özkan Ayduğan’ın konuşmasının ardından dernek yönetim kurulu üyeleri ve ordulu aday adayları tek tek söz alarak kendilerini tanıttı. Samimi ve heyecanlı bir ortamda gerçekleşen tanışma ve kaynaşma toplantısı Başkan Özkan Ayduğan’ın değerlendirme ve kapanış konuşmasıyla son buldu.

Ordulu aday adayları kahvaltıda buluştu
Bizi Takip Edin