Ozan Derviş, babasını son yolculuğuna uğurladı

Doğuş Haber İmtiyaz Sahibi Ozan Derviş, babası Cemal Erkan'a  son görevini yaparak, ebediyete uğurladı.

Beykoz Doğuş Haber İmtiyaz Sahibi Ozan Derviş (Kemalettin Erkan), babası Cemal Erkan'ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı. Beykoz Devlet…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğuş Haber İmtiyaz Sahibi Ozan Derviş, babası Cemal Erkan’a  son görevini yaparak, ebediyete uğurladı.

Beykoz Doğuş Haber İmtiyaz Sahibi Ozan Derviş (Kemalettin Erkan), babası Cemal Erkan’ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı. Beykoz Devlet Hastanesi’nde yaklaşık 25 gündür tedavi gören Cemal Erkan, 87 yaşında hayatını kaybetti.

Paşabahçe Camii’nde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından büyük bir kalabalıkla hakka uğurlanan Cemal Erkan, geride sadece gözyaşları içerisinde kalan bir çok sevenini ve dostunu bıraktı. Babası Cemal Erkan’ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Kemalettin Erkan’ı, gerek basın camiasından gerekse Beykoz protokolünden çok sayıda insan yalnız bırakmadı ve onun acısını yürekten paylaştı.

Beykoz Yerel Basını’ndan Beykoz Güncel Genel Yayın Yönetmeni Erdal Öztürk ve Haber Müdürü Burcu Çelik, Beykoz Ses Gazetesi İmtiyaz Sahibi Tayyar As, Beykoz Olay İmtiyaz Sahibi Eda Seskir, Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür ile Özgün Haber İmtiyaz Sahibi Sedat Dalar; bu acılı günde meslektaşları Kemalettin Erkan’ı yalnız bırakmadı.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, MHP İlçe Başkanı Akif Taşdemir, AK Parti Beykoz İlçe Başkan yardımcıları Yüksel Baki ve Hacı Demir, BEYMEZ Başkanı Adem Öztürk, KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, Muhtarlar Birliği Başkanı Hüsnü Kolcu, Beykoz Vakfı Başkanı Şaban Tören, Dostluk, Barış, Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Bengü Efsen gibi çok sayıda STK temsilcileri, siyasetçiler, meclis üyeleri gibi önemli isimler Paşabahçe Camii’ne geldi.

Dualarla hakka uğurlanan Cemal Erkan’ın cenazesi, Yuşa Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Beykoz Güncel Haber ailesi olarak Kemalettin Derviş’in acısını yüreğimizde hissediyor, kendisine ve ailesine baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

Ozan Derviş, babasını son yolculuğuna uğurladı
Bizi Takip Edin