Paşabahçe Konakları'nda korkutan göçük !

Beykoz Soğuksu Mahallesi, Paşabahçe Konakları'nda göçük meydana geldi.

Beykoz'da lüks bir siteye ait çocuk parkının da içinde bulunduğu alanda göçük meydana geldi. Ölen ya da yaralanan kimsenin olmadığı göçük sırasında çocuk parkının önceden

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Soğuksu Mahallesi, Paşabahçe Konakları’nda göçük meydana geldi.

Beykoz’da lüks bir siteye ait çocuk parkının da içinde bulunduğu alanda göçük meydana geldi. Ölen ya da yaralanan kimsenin olmadığı göçük sırasında çocuk parkının önceden kapatılmış olması olası bir faciayı önledi.

Olay, saat 11.00 sıralarında Soğuksu Mahallesi, Paşabahçe Konakları’nda meydana geldi. Sitenin hemen altındaki dolgu alanında meydana gelen toprak kayması yürekleri ağıza getirdi. Tonlarca toprakla birlikte dolgu alanını koruyan istinat duvarı da yıkılarak yaklaşık 50 metre kaydı. Dolgu alanına yapılmış olançocuk parkındaki oyun alanları da toprakla birlikte sürüklendi.

Dereye kadar sürüklenen toprak ve beton parçaları, çevredeki vatandaşlar arasında da korkuya neden oldu. Paşabahçe Konakları’nda oturan vatandaşlar olayı endişeli gözlerle seyretti. Beykoz Belediyesi, toprak kaymasının meydana geldiği bölgede güvenlik önlemleri aldı. Sitenin altındaki sokak trafiğe kapatılarak evlerde oturan vatandaşlar uyarıldı.

Bu arada, olayı gören bir vatandaş, ‘Evde oturuyordum. Birden gürültü duyunca dışarıya çıktım. Saniyeler içinde toprak aşağıya kadar indi.’ dedi.

Paşabahçe Konakları'nda korkutan göçük !
Bizi Takip Edin