Ramazan boyunca Beykoz’da 100 bin pide ikram edeceğiz!

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın: “Ramazan ayı boyunca ilçe genelinde 100 bin adet ‘Beykoz Pidesi’nin dağıtılması hedefleniyor.” dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın: “Ramazan ayı boyunca ilçe genelinde 100 bin adet ‘Beykoz Pidesi’nin dağıtılması hedefleniyor.” dedi.

Beykoz’da ilçe genelinde Ramazan ayı boyunca gerçekleştirilecek olan pide dağıtımı aralıksız bir şekilde sürdürülmeye devam ediyor. Ramazan ayı boyunca ilçe genelinde 100 bin adet ‘Beykoz Pidesi’nin dağıtılması hedefleniyor.

Beykoz’da sosyal dayanışma çalışmaları kapsamında yürütülen ve her gün düzenli olarak ilçe sakinlerine dağıtılan pide çalışmasına Başkan Murat Aydın ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç da katılım sağladı. Başkan Aydın ve İlçe Başkanı Dilmaç vatandaşlara iftar için pide dağıtırken, vatandaşlarla sohbet de etti.

Başkan Aydın ve İlçe Başkanı Dilmaç, kapı kapı gezerek vatandaşlara hem pide dağıttı hem de hayırlı ve huzurlu bir Ramazan Ayı diledi. Başkan Aydın ile sohbet ederek ikram edilen pideleri alan vatandaşlar ise Ramazan Ayı’nın sıcaklığını hissettiren çalışma adına Başkan Aydın ve ekibine teşekkürlerini iletti.

BEYKOZUMUZA ÖZEL ÜRETİLEN PİDELERİ DAĞITIYORUZ

Pide dağıtımı sonrası konuşan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, “Bu yıl pandemi nedeniyle sıra dışı bir Ramazan geçiriyoruz. Bizlerde Beykozlu vatandaşlarımızın motivasyonunu arttırmak adına mesai arkadaşlarımızla birlikte mahallerimizi dolaşarak pide ikramında bulunuyoruz. Aslında pide işin bahane tarafı. Bizler bu dağıtımlar sayesinde hemşerilerimizle göz göze gelmiş, sohbet etmiş oluyoruz. Onlardan aldığımız enerji bizim de motivasyonumuzu arttırıyor. Ayrıca bizim dağıttığımız pideler normal pidelere nazaran farklı. Beykozumuza özel üretilen pideleri dağıttık. Ben tüm hemşerilerime sağlık ve esenlik diliyorum” diye konuştu.

Ramazan boyunca Beykoz’da 100 bin pide ikram edeceğiz!
Bizi Takip Edin