Ramazan'ın bereketi 'Gönül Sofrası'nda çoğalıyor

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Gönül Sofraları'nın ilkinde ilçedeki ihtiyaç sahiplerini ağırladı.

Beykoz Belediyesi'nin her yıl Ramazan Ayı'nda toplumun farklı kesimlerini bir araya getirdiği “Gönül Sofrası”nın ilki ilçedeki ihtiyaç sahibi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Gönül Sofraları’nın ilkinde ilçedeki ihtiyaç sahiplerini ağırladı.

Beykoz Belediyesi’nin her yıl Ramazan Ayı’nda toplumun farklı kesimlerini bir araya getirdiği “Gönül Sofrası”nın ilki ilçedeki ihtiyaç sahibi aileler için kuruldu. 700’ü aşkın ilçe sakinin misafir edildiği sofrada iftar sevinci ve bereketi birlikte yaşandı.    

Sokak iftarları Beykoz’un mahalle ve köylerinde tüm heyecanıyla sürerken Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Gönül Sofraları’nın ilkinde ilçedeki ihtiyaç sahiplerini ağırladı.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen “Gönül Sofrası” iftar yemeğine İstanbul Milletvekili Gürsoy Erol, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Prof. Dr. Ümit Meriç, Yapımcı Türker İnanoğlu, belediye başkan yardımcıları ve belediyenin Sosyal Masa Birimi’nde kaydı bulunan 700’ü aşkın ihtiyaç sahibi katıldı.

İftar programına iştirak eden ilçe sakinlerine hitap eden Başkan Yücel Çelikbilek: “Gönül Sofrası İftar Programları’nda sizlerle bir araya geldik. Sizlerle biraya gelmek, aynı sofrayı paylaşmak istedik. Davetimize iştirak etmeniz bizler için onurdur. Sizlerle 4 senedir bir araya geliyor, aynı sofrayı paylaşıyoruz.  Hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Ramazan’da bir yandan Gönül Sofraları kurarken bir yandan da mahalle ve köylerde komşuluk sofraları kuruyoruz. Dilerim Ramazan Ayı tüm insanlığa huzur getirir. Soframıza konuk olduğunuz için hepinize teşekkür ederim” dedi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer de, Gönül Sofraları’nın oluşmasında emeği geçen herkesi tebrik ederken, Başkan Çelikbilek’e teşekkür etti.

İstanbul Milletvekili Gürsoy Erol ise iftarların huzur, barış, kardeşlik ve paylaşmak için en önemli zaman dilimi olduğunu kaydederek, Ramazan’ın tüm insanlığa ve İslam Alemi’ne iyilikler getirmesini diledi.

İftarın ardından Ramazan Ayı’nın tüm insanlığa hayırlar getirmesi için dua edildi.

Bir sonraki Gönül Sofrası’nda şehit aileleri ve gaziler misafir edilecek. 

Ramazan'ın bereketi 'Gönül Sofrası'nda çoğalıyor
Bizi Takip Edin