Resim sergisi Beykozlularla buluşmaya devam ediyor!

Beykoz Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinin yapmış olduğu resimlerden oluşan sergi, Beykozlularla buluşmaya devam ediyor.

İlçe Halk Eğitim Merkezi'nde resim sanatı branşı üzerinde eğitim gören kursiyelerin yapmış olduğu resimler, Beykoz'un farklı nokta

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinin yapmış olduğu resimlerden oluşan sergi, Beykozlularla buluşmaya devam ediyor.

İlçe Halk Eğitim Merkezi’nde resim sanatı branşı üzerinde eğitim gören kursiyelerin yapmış olduğu resimler, Beykoz’un farklı noktalarında sergilenerek, Beykozlularla buluşmaya devam ediyor.

Yoğun bir emek ve çalışma sonucu kursiyerlerin elinden ortaya çıkan, birbirinden özel resimler Beykozlular tarafından  beğeni topluyor… Daha önce Onçeşmeler Meydanı’nda, Akbaba, Elmalı, Anadolu Kavağı gibi bir çok noktada sergilenen resim sergisi, bu kez de Beykoz Belediye Meydanı’nda gerçekleşti.

Sabah saat 11.00’da açılan sergi, 17.00’a kadar devam etti. Sergide, İlçe Halk Eğitim Müdürü Mustafa Mamur, eğitmenler Sibel Kumral, İlknur Tabak, Suna Şengül, Ersel Saltaş, Ali Tosun ve Meryem Başar hazır bulundu.

Usta bir sanatkarın elinden çıkmış gibi duran bir çok tablo, isteğe bağlı olarak satışa da açık bırakıldı. Özellikle meydanda açık olarak resim yapan kursiyerlere, halk yoğun ilgi göstererek, onları dikkatlice takip etti.

Beykoz halkının resim sanatına ilgisi ve merakı gözlerden kaçmadı.

5 Haziran’da halk oyunları gösterisi büyüleyecek!

Beykoz Artvinliler Dernek Başkanı Mehmet Uzun’da sergiyi ziyaret etti. Mehmet Uzun ve Mustafa Mamur; Halk Eğitim Merkezi ve Artvinliler Derneği olarak 5 Haziran tarihinde saat 19.00’da Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde halk oyunu gösterisi yapacaklarının ve o geceye de büyük bir gayretle hazırlandıklarının bilgisini Beykoz Güncel Haber ile paylaştı.

Halk Eğitim Merkezi’nin sırası ile bundan sonra gerçekleştirecek etkinlikleri şöyle:

27 Mayıs 14.00’da Soğuksu Hizmet Binası – El Sanatları Giyim

28 Mayıs 14.00’da Anadoluhisarı Eğitim Gönüllüleri Vakfı – El Sanatları

4 Haziran 11.00’da Kanlıca Meydanı – Resim

5 Haziran 19.00’da Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi – Halk Oyunları Gösterisi

9 Haziran 11.00’da Merkez Bina – Genel Sergi

Resim sergisi Beykozlularla buluşmaya devam ediyor!
Bizi Takip Edin