Rizeliler Beykoz’da unutulmaz bir gün yaşadı

Rize Kalkandere Yumurtatepe Köyü Derneği’nin Beykoz’da düzenlediği piknikte dernek üyeleri ve Rizeliler keyifli ve eğleneli bir gün yaşadı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rize Kalkandere Yumurtatepe Köyü Derneği’nin Beykoz’da düzenlediği piknikte dernek üyeleri ve Rizeliler keyifli ve eğleneli bir gün yaşadı. 

Rize Kalkandere Yumurtatepe Köyü Derneği, geleneksel olarak düzenlenen piknikte buluştu. Beykoz Göztepe Tabiat Parkı’nda düzenlenen piknikte, dernek üyeleri birbirinden renkli oyunlar ve şarkılarla keyifli bir gün geçirdi.

Pikniğe, AK Parti İstanbul Milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Üsküdar Belediyesi Başkan Danışmanı ve Belediye Başkanvekili Esat Kalay, RİDEVA Başkanı Recep Albayrak, RİDEF Başkanı Hasan Başça, CHP PM Üyesi Sevgi Kılıç, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, Deva Partisi Beykoz İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki, Kalkandere Vakıf Başkanı Hasan Demirkaya, Üsküdar Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Harun Kopuz, RİDEF Başkan Yardımcısı Hasan Sandıkçı, Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Mehmet Yılmaz, Sultangazi Rizeliler Derneği Başkanı Orhan Yazıcılar, RİDEF Yönetim Kurulu Üyeleri Mümtaz Yıldırım, Neşet Esmer, Ahmet Sandıkçı, Çiftlik Mahallesi Muhtarı Hayrettin Şenol, Yavuzselim Mahallesi Muhtarı Bilal Kurt ile çok sayıda Yumurtatepeli vatandaş katılım gösterdi.

Rizeli hemşehriler ve Sanatçı Murat Köse’nin şarkılarıyla doyasıya horon oynamanın zevkine vardı. 

Gün boyunca devam eden etkinlikte mangal ve pikniğin yanı sıra çocuklara pamuk şeker ve mısır ikram edildi. 

7’den 77’ye herkes doyasıya eğlendiği günde yumurta ve çuval yarışı ile renkli görüntüler ortaya çıktı. 

Dernek Başkanı Ali Yavuz, Sanatçı Murat Köse ve Sunucu Filiz Yıldırım ile sponsor firmalara ve hediye veren şahıslara teşekkürlerini sundu.

Rizeliler Beykoz’da unutulmaz bir gün yaşadı
Bizi Takip Edin