Saadet Beykoz'da İlk hedef belediye başkanlığı

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi'ni gerçekleştirdi.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi'ni gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz'ın tek aday olduğu kongrede partililerin yoğun katılımı oldu.

 P

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi’ni gerçekleştirdi.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi’ni gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz’ın tek aday olduğu kongrede partililerin yoğun katılımı oldu.

 Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongreye; Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim, Yeni Dünya İş Adamları Derneği Genel Başkanı Selman Esmerer, İl Gençlik Kolları Başkanı Yasin Kalaycı, Beykoz Giresunlular Derneği Başkanı Ali Bilir, İncirköy Mahalle Muhtarı Şevik Yavuzyılmaz, Soğuksu Mahalle Muhtarı Muammer Aydınoğlu, Çubuklu Spor Kulüp Başkanı Coşkun Tosun, İHH Beykoz Şube Başkanı Uğur Yoleri, Beykoz Samsunlular Derneği Başkanı Ömer Altun, ve CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan katıldı.

“Kudüs” isimli şiirin okunmasıyla başlayan kongrede Divan Başkanlığı’nı Selman Yücel yaptı. Divan seçiminin ardından İstiklal Marşı’nın okunduğu kongrede partinin minik üyeleri, partinin kadın kolları adına İlçe Başkan Şeref Kaçmaz’a bir çiçek verdi.

Şeref Kaçmaz: Milli Görüş tarihinde…

İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, kongrede yaptığı konuşmada, Milli Görüş tarihinden söz ederek, “Milli Görüş tarihinde, Vatanın batısından doğusuna kadar uzanan Ağır Sanayi Hamlesi vardır. Anadolu’nun her tarafında kurulan şeker fabrikaları, dokuma fabrikaları, çimento fabrikaları, yem fabrikaları, kâğıt fabrikaları, fabrika yapan fabrikalar vardır.  İlk Milli ve yerli motor olan Gümüş Motor vardır. İlk yerli otomobil Devrim için verilen mücadele vardır. Seka’lar, Aselsanlar, Taksanlar, Tümosanlar vardır. Milli görüş tarihinde, şahsiyetli dış politika vardır, Siyonist işgalci İsrail ile gizli görüşmeler yapan dışişleri bakanının gensoru ile düşürüldüğünü görürsünüz, incirlik üssü ile birlikte 21 ABD üssünün kapatılarak Türk bayrağı çekildiğini görürsünüz, çekiç gücün kovulduğunu görürüz, işgal altındaki Filistin topraklarında Ayşelerin Ahmetlerin gece rahat uyuduğunu görürüz.” ifadelerini kullandı.

Hedefimiz ilk yerel seçimde Beykoz Belediyesini kazanmak

Saadet Partisi olarak Beykoz’da yaptıkları çalışmalara da değinen Başkan Kaçmaz, Beykoz Belediyesi’ni takip ettiklerini ve Allah’ın izni (c.c.) ve milletin teveccühü ile yapılacak ilk seçimde Saadet Partisi’nin Türkiye’nin en büyük partisi olacağını ve iktidara geleceğini söyledi. Hedeflerinin, ilk yerel seçimde Beykoz Belediye Başkanlığını kazanmak ve Beykozluları 5 yıldızlı Saadet hizmetleri ile buluşturmak istediklerini kaydeden Şeref Kaçmaz sözlerini “İlçemizin içinde bulunduğu sıkıntıları biliyoruz. İlçemizin içinde bulunduğu sıkıntıları biliyor ve çözüm önerilerini de her fırsatta yetkililere sunuyoruz. Belediyemizin çalışmalarını yakinen takip ediyoruz, belediyemizin stratejik planlarına ulaşmak için uyguladığı performans programları ile gerçekleşen faaliyet raporlarının teknik ve mali analizlerini yapıyoruz, önümüzdeki günlerde hazırlanan programlarda ve raporlarda tespit ettiğimiz hizmet politikası eksik ve yanlışlarını, teknik ve mali verilerdeki değerlendirmelerimizi bütün Beykozlu hemşerilerimizle paylaşacağız. Bu vesile ile yüreğinde Vatana ve millete hizmet aşkı taşıyan bütün hemşerilerimizi, siyasi görüşü ne olursa olsun, Saadet Partimize davet ediyorum. Aziz milletimiz bize ne zaman görev verdiyse, bütün gücümüzle hizmet etmenin gayretinde olduk, geçmişte yaptıklarımız, gelecekte yapacaklarımızın teminatıdır.” İfadeleriyle tamamladı.

Şeref Kaçmaz tekrar seçildi

Konuşmaların ardından faaliyet ve hesap raporlarının okunup ibra edilmesinin ardından başkan ve Yönetim Kurulu’nun seçimine geçildi. Yapılan oylama sonucu uzun süredir Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı olarak görev yapan Şeref Kaçmaz, Başkanlığa yeniden seçildi.

Şeref Kaçmaz’ın yeni yönetiminde şu isimler yer aldı:

Muhammed KALAYCI

Hafi ÇAĞLAR

Habip KETENOĞLU

Ali KUĞU

Mustafa KIR

Kenan AKCAN

Mustafa MİNGA

Bayram AYDIN

Sinan KARAMAN

Ferhat TAŞDEMİR

Mehmet AYDIN

Erkam KETENOĞLU

Yaşar AKKUZU

Cafer DAĞCI

Kemal KAPTAN

İsmet SONER

Fatih İÇ

Ömer TOKER

Musa MUTANOĞLU

Samet KAYA

Mürsel UYGUN

Ferhan ŞAHİN

Musa YILMAZ

Musa HASANUSTA

Mehmet AKKUZU

Saadet Beykoz'da İlk hedef belediye başkanlığı
Bizi Takip Edin