Saadet gençliği artık bir Beykozluya emanet

Saadet Partisi İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevine Teşkilatlanma Başkanı olan Beykoz'un evladı Yasin Kalaycı getirildi.

Genç Saadet İstanbul 'da devir-teslim heyecanı yaşandı. Genel merkez ve İstanbul'un istişareleri netices

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevine Teşkilatlanma Başkanı olan Beykoz’un evladı Yasin Kalaycı getirildi.

Genç Saadet İstanbul ‘da devir-teslim heyecanı yaşandı. Genel merkez ve İstanbul’un istişareleri neticesinde İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı görevine Beykozlu olan Teşkilatlanma Başkanı Yasin Kalaycı getirildi.

İstanbul İl Başkanlığı’ndaki toplantıda gerçekleştirilen törende İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, Gençlik Kolları eski İl Başkanı Enes Zahid Urhan, Hakan Tevfik Erdağı,Gençlik Kolları Genel Merkez Bölge Başkanı Muhammed Aydın, İl Başkanlık Divanı, ve yönetim kurulu hazır bulundu. İstanbul İl Başkanı Sevim yaptığı çalışmalarından dolayı Urhan ve ekibine teşekkür ederek görevi devralan Kalaycı’ya yeni görevinde başarılar diledi.

GENÇLİK TOPLUMUN HAZİNESİDİR

Devir-teslim töreninde konuşan Urhan, “Gençlik, toplumun hazinesidir. Bu hazinenin işlenerek ve geliştirilerek milletimiz, ülkemiz, coğrafyamız ve dünyamıza faydalı bireyler, yüksek ahlaklı sahibi, nitelikli nesiller yetiştirilmesi en mühim meseledir. Bu konuda gayret gösteren Milli Görüş Hareketi ve onun temsilcisi olan Saadet Partisi de en dinamik ve en güçlü gençlik yapılanmasına sahiptir. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da görevi beraberce yürüttüğümüz arkadaşlarımızın gayretinden daha fazla gayreti görevi devrettiğimiz kardeşlerimizin de göstereceğinden şüphemiz yoktur. Allah yardımcınız olsun” dedi.

YARINA BUGÜNDEN HAZIRLANMA GAYRETİ İÇERİSİNDE OLACAĞIZ

Görevi devralan Yasin Kalaycı da kendilerine yüklenen sorumluluğun farkında olduklarını ve bu ağır mesuliyetin gerektirdiklerini yapma gayretinde olacaklarını vurguladı. Kalaycı, “Hareketimizin ve partimizin en dinamik teşkilatı olangençlik kollarımıza bugüne kadar emek vermiş olan bütün büyüklerimize ve başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu yolda mücadele ederken dünü bilerek, yarına bugünden hazırlanma gayreti içerisinde olacağız. Kısa bir sürede ekibimizi kurmuş olmanın bahtiyarlığını yaşarken, bugüne kadar beraber çalıştığımız arkadaşlarımızı da üst kademelere ve komisyonlara uğurlanmanın sevincini ve hüznünü de bir arada yaşıyoruz. Gençlik çalışmalarımızın kalitesi ve niteliği camiamızın geleceğinin şekillenmesi bakımından büyük bir önem arz etmektedir. Bunun bilincindeyiz ve bu ağır mesuliyetimizin de farkındayız. Çelikleşmiş gençlik teşkilatlarımızın azmi, gayreti ve heyecanıyla partimizin daha da güçlenmesine vesile olacak çalışmaları gerçekleştirmek için canla başla gayret edeceğiz” şeklinde konuştu.

Saadet gençliği artık bir Beykozluya emanet
Bizi Takip Edin