Saadet Partisi Beykoz'da sürpriz yapacak!

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz “Sürprizlere hazır olun. Saadet'in hamlesi herkesin dilinde olacak”

Son yerel seçimlerin SKM Başkanı ve Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz yaptığı açıklamada, 2014 Mart Yerel…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz “Sürprizlere hazır olun. Saadet’in hamlesi herkesin dilinde olacak”

Son yerel seçimlerin SKM Başkanı ve Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz yaptığı açıklamada, 2014 Mart Yerel seçimlerinin hemen ardından çalışmalara hiç ara vermeden devam ettiklerini, Saadet Partisinin çalışma metodu ve dinamik yapısı sayesinde her zaman seçimlere hazırlıklı olduğunu söyledi. 

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, 7 Haziran Genel seçimlerine yönelik olarak da; Beykoz’da 597 sandık bölgesinde, 45 mahallede, sandık kurulu üyeleri, mahalle başkan ve yönetim kurulu üyeleri, istişare heyeti üyeleri, danışma kurulu üyeleri, ilçe yönetim  kurulu üyeleri, başkanlık divanı üyeleri, Gençlik başkanlığı ve Kadın kolları başkanlığı ile top yekün seçimlere hazır olduklarını ve gerekli  hazırlıklarını tamamladıklarını söyledi. Uzun yıllar bu mücadelenin içinde bulunmuş çok tecrübeli bir kadroyla sahaya indiklerini, SKM başkan ve yardımcılarının da tecrübeli isimlerden oluştuğunu belirten Kaçmaz, Saadet Partisinin büyük zaferini kutlamak üzere, bütün halkımızı şimdiden 8 haziran sabah namazında Yuşa Nebi camiine davet ediyorum, seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını niyaz ediyorum” dedi. 

SKM Başkanı belli oldu

Saadet Beykoz’u 7 Haziran genel seçimlerine taşıyacak olan Saadet Partisi Beykoz Seçim Koordinasyon Başkanlığı görevine, İlçe Teşkilat Başkanı Hafi Çağlar getirildi. İlçe SKM Başkanı Hafi Çağlar, yaptığı ilk açıklamada Saadet Partisi’nin bu seçimlerin en çok konuşulan partisi olacağını, bunun için çok titiz bir çalışma yürüttüklerini söyledi.

Saadet sürpriz yapacak

Tüm mahallelerde seçim irtibat bürolarını tuttuklarını, aday listelerinin açıklanmasıyla birlikte irtibat bürolarının seçim afişleri ve aday posterleriyle donatılacağını ifade eden Hafi Çağlar “Halkımız Saadet’in sürprizlerine hazır olsun. Herkes çok şaşıracak. Saadet’in hamlesi herkesin dilinde olacak” dedi.

Tüm sandıklar tarandı

İlçelerinde 597 sandık bulunduğunu ve tüm sandık listelerinin tek tek taranarak seçmen profilinin çıkarıldığını kaydeden Hafi Çağlar, “her sandığa yönelik çalışma yapıyoruz. Seçmenle birebir etkileşim içinde olacağız inşallah. Sandık baş müşahit ve müşahitlerimizle gerekli eğitimlerimizi de tamamladık. Saadet Partimiz bu seçimde halkımızın teveccühü ile Meclis’te olacak Allah’ın izniyle” şeklinde konuştu.

Hafi Çağlar, huzurlu ve güvenli bir seçim dönemi geçirilmesini ve seçimlerin ülkemize hayırlar getirmesini de sözlerine ekledi.

Saadet Partisi Beykoz'da sürpriz yapacak!
Bizi Takip Edin