Saadet Partisi'nden 'Tüm Zalimlere Lanet' mitingi

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, Arakan'a yönelik soykırım, katliam ve zulümleri lanetlemek üzere Beykoz halkını mitinge davet ediyor.

Arakan başta olmak üzere yeryüzünde Müslümanlara yönelik soykırım, katliam ve zulümleri lanetlemek üzere..

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, Arakan’a yönelik soykırım, katliam ve zulümleri lanetlemek üzere Beykoz halkını mitinge davet ediyor.

Arakan başta olmak üzere yeryüzünde Müslümanlara yönelik soykırım, katliam ve zulümleri lanetlemek üzere Saadet Partisi Genel Merkezi İstanbul İl Başkanlığı öncülüğünde büyük bir miting düzenlenme kararı aldı.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığından yapılan açıklama;

Arakan’da gerçekten tam bir insanlık dramı yaşanmaktadır. Binlerce masum Arakanlı Müslüman bütün dünyanın gözü önünde tarihte görülmemiş bir vahşetin kurbanı olmaktadır. Saadet Partisi olarak dünyanın neresinde olursa olsun hiçbir zulme rıza gösteremeyiz, sessiz kalamayız. Bu yüzden Arakan’dan, Doğu Türkistan’a, Filistin’den Suriye’ye, akan Müslüman kanını tel’in etmek ve tüm zalimleri lanetlemek üzere İstanbul’da yaşayan tüm halkımızı, Sivil Toplum Kuruluşlarını, kanaat önderlerini, ulusal ve yerel basınımızın değerli mensuplarını 5 Ağustos Pazar günü Kadıköy meydanına mazlumların çığlığına kulak vermeye, insanlığın sesi olmaya davet ediyoruz.

Bu çerçevede Beykoz’dan mitinge katılmak isteyenler için Çiğdem, Gümüşsuyu, Yenimahalle, Tokatköy, Paşabahçe, Çubuklu, İncirköy, Kavacık, Rüzgarlıbahçe ve Beykoz Merkez’den 05 Ağustos Pazar günü Saat 13.30’da otobüsler kaldırılacaktır.

Ayrıntılı bilgi için 0216 680 24 14 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı

Saadet Partisi'nden 'Tüm Zalimlere Lanet' mitingi
Bizi Takip Edin