Sabahları Beykoz’dan çıkmak eziyete dönüştü!

Beykoz’da okula ve işe gitmek isteyen vatandaşlar, bağlantı yollarında ve caddelerde yaşanan trafik nedeniyle isyan ediyor. Sabah saatlerinde trafiğin durma noktasına geldiğini Beykoz’da bu duruma bir an önce çözüm bulun

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da okula ve işe gitmek isteyen vatandaşlar, bağlantı yollarında ve caddelerde yaşanan trafik nedeniyle isyan ediyor. Sabah saatlerinde trafiğin durma noktasına geldiğini Beykoz’da bu duruma bir an önce çözüm bulunması isteniyor.

Beykoz’da sabah saatlerinde okula ve işe gitmek isteyen vatandaşlar yaşanan trafik yoğunluğu nedeniyle isyan ediyor.

UZUN ARAÇ KUYRUKLARI 

Yıllardır devam bu sorun karşısında özellikle Beykoz’dan işe ve okula gitmek için en can alıcı noktalardan biri ve ilçenin çıkış noktası olan Kavacık’a ulaşmak isteyen sürücüler, saatlerce trafikte bekliyor ve uzun araç kuyrukları oluşturuyor.

Otobüsle veya özel araçla Beykoz’un bağlantı yollarını kullanarak okula ve işe gidecek vatandaşlar yaşanan trafik soruna bir an önce çözüm bulunmasını istiyor.

TRAFİK FELÇ OLUYOR

Anadolu Hisarı, Soğuksu Aydemir Canefe Viyadüğü (Beykoz Konakları), Göksu, Kanlıca ve Çavuşbaşı’ndan Kavacık TEM bağlantı yoluna çıkan caddelerde yaşanan yoğunluk nedeniyle Beykoz’un iç mahallelerine kadar trafik tamamen felç oluyor.

İŞE VE OKULA GİTMEK EZİYETE DÖNÜŞTÜ

Beykoz’dan okula ve işe gitmenin tam bir eziyete dönüştüğünü belirten vatandaşlar trafik sorunu nedeniyle otobüslerin içinde veya otobüsün dışında sürekli kavgaların çıktığını belirtiyor.

EK BAĞLANTI YOLLARI

Okulların açılmasıyla birlikte her sabah kısır bir döngüye dönen bu soruna karşı Kavacık’tan çıkış için trafiğe hız kazandıracak yeni bağlantı yollarının yapılması öneriliyor.

OTOBÜS SEFERLERİ YETERSİZ

Vatandaşlar, otobüs seferlerinin yetersiz olması nedeniyle özel araçlarını kullanarak işe ve okula gitmek zorunda kaldıklarını anlatıyor.

İETT’nin kış tarifesine geçmesi nedeniyle otobüs seferlerinin azalttığı söyleyen yolcular, tıka-basa yolculuk yapmaktan ve duraklarda dakikalarca otobüs beklemekten perişan oluyor.

Geçici bir çözüm olarak sabah ve akşam yoğunluk yaşanan saatlerinde seferlerin artırılması isteniyor.

Sabahları Beykoz’dan çıkmak eziyete dönüştü!
Bizi Takip Edin