Sadadet Partisi Beykoz'da Selman Yücel dedi

Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı, Belediye Başkan adayını Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kalamak ‘ın katılımıyla kamuoyuna duyurdu.

Saadet Partisi Beykoz  İlçe Teşkilatı, Genel Başkan Prof. Dr. Mustafa Kalamak'ın da katılımıyla…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı, Belediye Başkan adayını Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kalamak ‘ın katılımıyla kamuoyuna duyurdu.

Saadet Partisi Beykoz  İlçe Teşkilatı, Genel Başkan Prof. Dr. Mustafa Kalamak’ın da katılımıyla düzenlediği “Belediye Başkan Adayı Açıklama ve Tanıtım Programı”nda Selman Yücel ismini resmen kamuoyuna açıkladı.

Beykoz Saadet Partisi Teşkilatı tarafından “Belediye Başkan Adayı Açıklama ve Tanıtım Programı” düzenlendi. Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kalamak’ ın yanısıra İstanbul İl Başkanı Selman Esmerer, Beykoz İlçe Başkanı Burhan Öz, Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, Saadet Partisi Gençlik Kolları, İstanbul’ un çeşitli yerlerinden gelen aday adayları, bazı mahalle muhtarları, ilçe halkı ve yerel basın mensupları programa katıldı.

Genel Başkan Mustafa Kalamak’ ın salona girmesi büyük bir heyecanın doğmasına neden oldu. Kalamak, ‘Mücahit Erbakan’ ve ‘ Tekbir, Allahü Ekber’ sloganlarıyla salondaki yerini aldı. Sanatçı Ammar Acarlıoğlu’da seslendirdiği şarkılarla katılımcıların hoşça vakit geçirmesini sağladı. Acarlıoğlu, Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olan Selman Yücel için bestelediği şarkıyı Saadet Partililerle buluşturdu. Programın sunumunu Anadolu İl Gençlik Merkezi Başkanı Selim Akduman üstlendi.

Karşımızda ölüm bile olsa 30 Mart’a kadar dipdiri çalışacağız!

Gençlik Kolları üyesi Muhammed Sallabaş’ ın Kuran Kerim okumasının ardından açılış konuşmasını yapmak üzere kürsüye Beykoz İlçe Başkanı Burhan Öz çıktı ve şunları ifade etti: “ Saadet Partimiz, bu heyecanla 30 Mart’ta Beykoz’a iktidar bayrağını dikecektir ve inşallah burada zafer türküleri çalacağız. Adayımızla birlikte kapı kapı, el el, kalp kalp Beykoz’u fethedeceğiz. İşte milli görüş ve iktidara yürüyüş!  Karşımızda ölüm bile olsa 30 Mart’a kadar dipdiri çalışacağız. Batılın karşısında tek bir görüş kalmıştır, milli görüşü iktidara getirmek.” dedi.

AK Parti’ nin 39 ilçe de tek rakibi Saadet Partisi’dir!

İstanbul İl Başkanı Selman Esmerer, seçim dönemini aslına dönme günü olarak değerlendirdi. Tüm İstanbul’ un yeniden milli görüş dediğini de ifade eden Esmerer: “ AK Parti’ nin 39 ilçe de tek rakibi Saadet Partisi’dir. Biz siyaseti bu millete hizmet olarak görüyoruz. İbadet aşkıyla yapıyoruz. Saadet Partisi olarak tüm belediyelerin gelir – giderlerini inceliyoruz. AK Partili ve CHP’li hiç fark etmiyor görüyoruz ki ana kalemler arasına reklam giderleri girmiş. Sadece 7 trilyon reklam giderleri var. “ diyerek belediyelerin reklam şirketi olmadığını ve asıl vazifesinin çöp, çukur, çamur olduğunu üç kelimeye sığdıran Esmerer, bu paraların halkın parası olduğunu söyledi: “ Bu paralar böyle gidince, beyfendilere para yetmiyor. Ne yapıyorlar yetmeyince? Sizin cebinize geri dönüyorlar. İsraf diz boyu! AK Parti oyu bu fukaradan alıyor. Konuştuğu zamanda mangalda kül bırakmıyor. Bu arazileri 2B diye gerçek sahibinden alıyor ve kapitalist burjuvalise Beykoz’ u peşkeş çekmek istiyorlar. Ama buna biz dur diyeceğiz, Beykoz’ da seçimleri alacağız.” şeklinde konuştu.

Şimdi billboard belediyeciliği çıktı!

Belediye Başkan Aday Adayı Selman Yücel, 30 Mart’ ta kadar tüm güçleri ile Beykoz surlarına milli görüş bayrağını dikmek için harcayacaklarını belirtti: “ Daha önceden Beykoz, sakinlerine iş üreten bir yerdi. Maalesef şimdi işçi yatakhanesine döndürdüler.  Beykoz problemler yumağına dönüştürüldü. AK Parti ve CHP arasında ne fark var. Şimdi billboard belediyeciliği çıktı. Her yerde kocaman billboard ve sadece belediye başkanının resmi var. 30 Mart’ ta billboard belediyeciliğini değil, hizmet milli görüş belediyeciliğini göstereceğiz. Bize vermediğiniz oylar boşa  gidiyor! Erbakan Hocamız seneler evvel herkese cevap verdi,’ Hadi oradan, hadi ‘ diyeceğiz. Amerika uğraşıyor milli görüşe dokunamıyor, İsrail uğraşıyor, mason uğraşıyor yapamıyor. Biz hakka dayanmışız, daha büyüğü yok! 31 Mart günü sabah namazından sonra Erbakan Hocamızın mezarına gidip emaneti aldık demek istiyorum ve herkesi oraya bekliyorum. “ dedi.

Haçlı birliği mi? İslam birliği mi?

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kalamak, yaptığı açıklamalarla gecenin en çok konuşulan ismi oldu. CHP ve AK Partiyi aynı pirinçte yer alan renkleri farklı pirinç taşına benzetti. CHP ve AK Partiyi Haçlı birliği olarak değerlendiren Kalamak, milli görüşü İslam birliği olarak değerlendirdi: “ Avrupa’ nın karşısında uşak gibi duran bir Türkiye’nin yönünü değiştirmek için buraya geldik. Yeniden Büyük Türkiye’ yi kurmak için geldik. 30 Mart günü herhangi bir partinin adayı kazansın adına oy atmayın. Asıl düşünmeniz gereken, Fatihler mi kazansın, haçlılar mı kazansın? Bunun oylamasını yaptığınızı unutmayın. CHP ve AK Parti arasında ne fark var. İkisi de haçlı birliğinden yana değil mi? İkisi de faizci değil mi? İkisi de zinadan yana değil mi? İkisi de domuz etinden yana değil mi? Aralarında sadece renk farkı var. AK Parti pirincin içindeki beyaz taş, CHP siyah taştır. Ama ikisi de taştır. AK Parti pirincin içindeki beyaz taş olduğu için sadece onu ayıklamak zor oluyor. İslamsız saadet olmaz! Temel ölçünüz sandık başında şu olsun, benim oyum haçlı birliğine mi yarayacaktır, islam birliğine mi? Yarınlar elbette bizimdir, adalet sancağı dikilecektir! “ şeklinde ifade etti. İlçe Teşkilatı, Mustafa Kalamak’ a Beykoz’un sembolü olan çeşm-i bülbülü hediye olarak takdim ettiler.

Sadadet Partisi Beykoz'da Selman Yücel dedi
Bizi Takip Edin