Sahurda eller Gazze için semaya kalktı

Beykoz Belediyesi'nin sahur bereketini ilçe sakinleriyle birlikte yaşamak üzere kurduğu sahur sofrasında Gazze için dua edildi.  

Beykoz Belediyesi'nin gecenin bereketini ilçe sakinleriyle paylaşmak, ilçede birlik ve beraberliği pekiştirmek üzere

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nin sahur bereketini ilçe sakinleriyle birlikte yaşamak üzere kurduğu sahur sofrasında Gazze için dua edildi.  

Beykoz Belediyesi’nin gecenin bereketini ilçe sakinleriyle paylaşmak, ilçede birlik ve beraberliği pekiştirmek üzere kurduğu sahur sofrasında İsrail saldırılarıyla zor günler yaşayan  Gazze kenti unutulmadı.

Yenimahalle Şeref Yıldız Camii avkusunda kurulan sofrada toplanan vatandaşlar, sahurun ardından Gazzeli Müslümanlar ve tüm İslam Alemi için yapılan duaya iştirak etti. Mavi Karadeniz TV ekranlarından canlı yayınlanan programda Gazze ve tüm İslam Alemi’nin selamet ve esenliği için edilen duada göğe yürekten amin nidaları yükseldi.

Sahura ev sahipliği yapan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ramazan Ayı’nda bile  İslam Coğrafyası’nda kan ve göz yaşının hakim odluğunu hatırlatarak ilçe genelinde kurdukları iftar ve sahur sofralarıyla kardeşliği güçlendirmeyi umduklarını söyledi. 

 

Sahurda eller Gazze için semaya kalktı
Bizi Takip Edin