Salim Öztürk: Birliğiniz bize güç katacaktır

Beykozlu Giresunlular Derneği Kadın Kolları “Anneler Günü” etkinliği düzenledi.

Beykozlu Giresunlular Derneği Kadın Kolları Başkanı Demet Yeşilbaş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından organize edilen “Anneler Günü” etkinliği dernek merkezinde gerçekle

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu Giresunlular Derneği Kadın Kolları “Anneler Günü” etkinliği düzenledi.

Beykozlu Giresunlular Derneği Kadın Kolları Başkanı Demet Yeşilbaş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından organize edilen “Anneler Günü” etkinliği dernek merkezinde gerçekleştirildi.

Dernek merkezinde gerçekleştirilen kahvaltı programında yöresel kıyafetler eşliğinde lokum ve kolonya ile karşılanan annelere yemeni ve karanfil takdim edildi.

Dernek Başkan Vekili Hayrullah Usta da kahvaltıya katılan kadınlara bir selamlama konuşması yaparak yönetim kurulu adına anneler gününü kutladı. Kahvaltı programını organize eden kadın kollarından sorumlu başkan yardımcısı Demet Yeşilbaş kadınlara toplantının amacı ile ilgili bilgi verdi.

Salim Öztürk: Birliğiniz bize güç katacaktır.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, yönetim kurulu üyesi olduğu Beykozlu Giresunlular Derneği kadın kollarının organize ettiği kahvaltı programına katıldı.

Öztürk burada yaptığı konuşmada “Sevgili annelerimiz, anne adaylarımız kadın kollarımızın organize ettiği kahvaltı programına hepiniz hoşgeldiniz. Demet hanıma bu organizasyon için çok teşekkür ediyorum. Doğrusunu isterseniz bu kadar yoğun bir katılımın olacağını bizlerde beklemiyorduk. Beykozdaki Giresunlu kadınlarımızı böyle bir arada görmek bizim gücümüze güç katacaktır. Bu birliğinizin daim olmasını diliyorum. Kadınlarımızın toplumumuz için öneminin ve değerinin farkındayız. Burada bulunan değerli annelerimiz ve anne adaylarımızın nezdinde tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum. Birliğinizin daim olmasını diliyor, sizlere iyi eğlenceler dilerken kadın kollarımıza da teşekkür ediyorum.” dedi.

Salim Öztürk: Birliğiniz bize güç katacaktır
Bizi Takip Edin