Şampiyon sporcular Beykoz’da yetişiyor

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın uluslararası ve ulusal müsabakalarda başarılara imza atan ve milli takıma gitmeye hak kazanan Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularını yemekte ağırladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın uluslararası ve ulusal müsabakalarda başarılara imza atan ve milli takıma gitmeye hak kazanan Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularını yemekte ağırladı.

Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Dilara Şirin, geçen ay Ankara’da yapılan “Yıldızlar Türkiye Şampiyonası”nda Türkiye 2.si olarak ilçeye gurur yaşattı.

Başarısı ve yeteneğiyle dikkatleri üzerine çeken Şirin,  “Milli Takım Seçmeleri”nde de 2. olarak milli takım kadrosuna girdi.

Beykoz GSK’nın yıldız sporcularından Sıla Irmak Uzunçavdar ise 10-17 Mart tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşen 8. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası (Turkish Open 2021)’den 3.lükle döndü.

ÜMİTLER ESTONYA YOLCUSU

İsveç’te yapılan başkanlık kupasında Ümitler Kategorisi’nde altın madalya kazanan Sude Yaren Uzunçavdar ise başarısıyla takdir toplarken Türkiye Milli Takımı’yla Estonya’da düzenlenecek Avrupa Ümitler Şampiyonası’nda ülkeyi temsil edecek.  

Ümitler Türkiye Şampiyonası 3.sü ve aynı zamanda Milli Takım Seçmeleri 1.si, Büşra Öztürk de Estonya’da yapılacak Ümitler Milli Takım Avrupa Şampiyonası’na gidecek sporcular arasında adını yazdırdı. 

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ise ulusal ve uluslararası taekwondo müsabakalarında dereceye girerek ilçeye milli sevinç yaşatan Beykoz GSK sporcularını yemekte ağırladı.

Karlıtepe Restoran’da gerçekleşen yemeğe mili takıma seçilen sporcular ve antrenörleri katıldı.

“İLÇEMİZE MİLLİ TAKIMIN KAPILARI AÇILDI”

Sporcuları başarıları dolayısıyla kutlayan Başkan Murat Aydın: “2020 olimpiyatlarından ülke spor tarihinde ilklerin yaşandığı güzel haberler geliyor. Bugün yüzümüzü güldüren sporcu abi ve ablalarınız azim ve inançla çalışarak göğsümüzü kabartan şampiyonluklara imza attılar. Taekwonda dalında kazandığınız madalyalar ilçemize gurur yaşatırken milli takımın kapılarını da açtı. Belediye olarak yeni şampiyonlar yetiştirmek üzere spor yatırım ve çalışmalarına devam edeceğiz. Hepinizi ilçemize yaşattığınız gurur için kutluyor başarılarınızın daim olmasını diliyorum.” dedi.

Buluşmada moral depolayan sporcular karşılaşmalarda ülkemizi ve ilçeyi en iyi şekilde temsil etme sözü verdi.

Şampiyon sporcular Beykoz’da yetişiyor
Bizi Takip Edin