''Şampiyonluk kupasını Beykoz'a getireceğiz''

Beykoz Belediyespor Voleybol Takımı Antrenörü Bektaş Durmaz; “Şampiyonluk kupasını Beykoz'a getireceğiz”

Geçtiğimiz sezon ilçemizi Türkiye Voleybol Liglerinde, 3.Ligde temsil eden Beykoz Belediyespor voleybol takımında Baş Antrenörü Bektaş Durmaz'dan

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyespor Voleybol Takımı Antrenörü Bektaş Durmaz; “Şampiyonluk kupasını Beykoz’a getireceğiz”

Geçtiğimiz sezon ilçemizi Türkiye Voleybol Liglerinde, 3.Ligde temsil eden Beykoz Belediyespor voleybol takımında Baş Antrenörü Bektaş Durmaz’dan önümüzdeki sezon ile ilgili yapılan hazırlıklar hakkında bilgi aldık.

Geçtiğimiz sezon ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Durmaz ,” Geçen sezon hem liglere ilk kez katılmaktan kaynaklı hem de salonumuzun uzun süren tadilat çalışmasından dolayı müsabakalara yeterli şekilde hazırlanamadık. Kadromuzun genç oyunculardan kurulu olması bize dinamizm sağlasa da tecrübeli oyuncuların olmayışı hedef maçlarda konsantrasyon probleminden kaynaklı mağlubiyetlere yol açtı. Fakat tüm dezavantajlara rağmen ligi 4. Sırada bitirerek Beykoz’a 20 yıl sonra voleybol heyecanını tekrar yaşattık.” diye konuştu.

Bektaş Durmaz önümüzdeki sezon hazırlıklarına ilişkin yaptığı açıklamada ise , “ Geçtiğimiz sezondan edindiğimiz tecrübe ile çıkardığımız derslere uygun bir hazırlık içersindeyiz. Kulüp Başkanımız Sayın Muharrem Kaşıtoğlu voleybol branşını çok önemsemekte ve bizden beklentisi önümüzdeki sezon 3. Ligi şampiyon olarak 2. Lige çıkmamız. Bizlerde başkanımızın belirlediği şampiyonluk hedefi doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu anda kadromuzu tamamen değiştirerek daha tecrübeli Play-Off oynamış 1. Lig 2. Lig tecrübesi olan oyuncular ile görüşmelerimizi sürdürüyoruz.  Sezonu Temmuz ayında açarak maçlara kadar ciddi bir hazırlık dönemi geçirmek düşüncesindeyiz.” Dedi.

Maçlarını kendi salonları olan R. Şahin Köktürk Spor kompleksin de oynayacaklarını hatırlatan Durmaz, “ Bu sezon geçen sezon oynamış olduğumuz Karadeniz grubundan daha güçlü bir grup olan Marmara Grubunda oynamak istiyoruz. Bununla ilgili müracaatımızı federasyona yaptık. Marmara gurubu 3. Ligin en kuvvetli grubu zaten geçtiğimiz sezon Marmara Grubunu 1. ve 2. Bitiren takımlar Play-Ofları da 1. ve 2. bitirerek 2. Lige yükseldi. Bu anlamda zor bir grupta oynamayı tercih ettik. Zor bir grup olacak ama seyir zevki çok yüksek maçlar olacak. Kurmayı planladığımız takım bu gruptan çıkabilecek güçte olacak. Tesis ve materyal anlamında sıkıntımız yok sadece bir an önce sezonu açmak ve saha çalışmasına geçmek için sabırsızlanıyoruz.” diye konuştu.

BEYKOZ BLD.SPOR MEDYA-İLETİŞİM

''Şampiyonluk kupasını Beykoz'a getireceğiz''
Bizi Takip Edin