Sarıgül, CHP'li kadınlarla kahvaltıda buluştu

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Beykoz'da CHP’li kadınlarla kahvaltıda bir araya geldi.

Beykoz’dan kopamayan CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, bu kez de CHP’li kadınlarla Paşabahçe’de…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Beykoz’da CHP’li kadınlarla kahvaltıda bir araya geldi.

Beykoz’dan kopamayan CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, bu kez de CHP’li kadınlarla Paşabahçe’de buluştu. Beykoz Sarıgül Gönüllüleri tarafından Paşabahçe Mutlu Düğün Salonu’nda düzenlenen kahvaltı programına katılım oldukça büyüktü.  Mustafa Sarıgül’e, Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz eşlik ederken Beykoz CHP Kadın Kolları da Sarıgül’ü yalnız bırakmadı. Sarıgül, burada da sloganlar ve alkışlar arasında konuşmasını sürdürdü.

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz, kısa bir selamlama konuşması gerçekleştirdi ve sözlerini; “Kesseler başımı, kesemem Pir Sultan’ın başını. Haksızlıklara karşı kılıcı olurum Hz. Ali’nin. Hak, hukuk, adalet dendi mi Hz. Ömer’in adaletidir adaletim. Hz. Ömer’in kimsesizle kimsesiz, bir el aramak istediğinde, Hızır olmak isterim” şeklinde noktaladı.

Sarıgül’e oy veren hiç kimse asla pişman olmayacak!

Hızır Yılmaz’ın konuşmasının ardından sözü alan Sarıgül, iktidara geldiklerinde kimsenin siyasi görüşünden ötürü ekmeğiyle, aşıyla oynamayacaklarını burada bir kez daha yineleyerek; “ Hiçbir şekilde ırk, mezhep ve din ayrımında bulunmadan tüm vatandaşlarımızı kucaklayacağız“ dedi.

Her konuşmasında, “Muhtarlarımız, demokrasinin ilk basamağıdır” demeyi ihmal etmeyen Sarıgül, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Bir muhtar evde dert mi kaynar, et mi? sorusunun cevabını yine en iyi muhtarlarımız bilir. Muhtarlarımız, vatandaşlarımıza en yakın olan kişilerdir ve sorunları en iyi şekilde bilenler yine muhtarlarımızdır. Muhtarlarımızla el ele, kol kola çalışacağız ve çalışma şartlarını en iyi noktalara taşıyacağız. Sarıgül’e oy veren hiç kimse asla pişman olmayacak. Oy vermeyenler ise, İstanbul’daki CHP yönetimini gördükten sonra “keşke Sarıgül’e oy verseydim” diyecekler. Başı açık olanda da bizim, başı kapalı olan da bizim. Bizim asla mevki, makam sevdamız yok. Ben, büyüklerin evladı, gençlere abi olmaya geldim”.  Sarıgül, rakiplerini asla karalamadan siyaset yapacaklarını ifade etti.

Ancak 20 yıldır İstanbul’u yöneten anlayışın olduğunu ve: “ 20 yıl yaşadığınız evde eşyalarınızı değiştiriyorsunuz. Artık değişimin zamanı geldi. 20 yıl çalışanlara teşekkür ediyoruz ama bize destek verilirse daha iyisini yapacağız. Gittiğinizde bizi soranlara şunu söyleyin: “Sarıgül, hiçbir zaman şerrin adamı olmadı hep hayrın adamı olmaya özen gösterdi. Allah’ım sizi de beni de hayırlı işler yapmaktan ayırmasın” dedi.  Son olarak engellilere çok önem verdiğini ve göreve geldiklerinde; “ Birinci önceliğimiz engelliler olacak. Çünkü engelliler yalnız. Kimse kapılarını çalmıyor. Düşmez kalkmaz bir Allah!” şeklinde konuşan Sarıgül, engellileri unutmadığını ve her zaman akıllarında olduğunu gösterdi.

Sarıgül, Paşabahçeli esnafları da ziyaret etmeden Beykoz’dan ayrılamadı. Sarıgül; yakın tarihte yangında kül olan Sosyete Pazarı’na da bir ziyaret gerçekleştireceklerini ve orada proje geliştireceklerini söyledi.

Sarıgül, CHP'li kadınlarla kahvaltıda buluştu
Bizi Takip Edin