Şehit ailelerine vefa yemeği

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykozlu Şehit Aileleri Derneği mensuplarıyla bir araya geldi.

İlçemizde ikamet eden şehit ailelerini buluşturmak ve destek olmak amacıyla İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen yemekte Belediye…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykozlu Şehit Aileleri Derneği mensuplarıyla bir araya geldi.

İlçemizde ikamet eden şehit ailelerini buluşturmak ve destek olmak amacıyla İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemekte Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, katılan ailelerle tek tek ilgilendi.

Şehit ailelerinin ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in hazır bulunduğu yemeğe Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Hakan Boydak, Belediye başkan yardımcıları ve Beykoz Şehit Aileleri Derneği Başkanı Muzaffer Kılıç katıldı.

Şehit ailelerine hitaben bir konuşma yapan Başkan Yücel Çelikbilek, “Şehitlerimiz Beykozluların değeri, gururu ve sizlerinde yüzakıdır. Parayla, şanla, şöhretle edinilemeyecek bir makamdır. Şehitlik mertebesine ermiş evlatlarınızla ne kadar gurur duysanız azdır. Onlar sizlerin şefaatçileri, hepimizin manevi kıymetleridir. Sizleri bu gece burada görmekten hepimiz çok memnun olduk. Ayaklarınıza, ömürlerinize sağlık olsun. Ülkemizde esen barış rüzgârları artık toplumun bu kanayan yarasını, terör belasını defedecektir. Dünyada savaştan ve terörden beslenen kimler varsa hep birlikte onlara artık dur diyeceğiz inşallah. Birilerinin silah satarak para kazanması için bizler artık birbirimizi vurmayacağız. Kardeşçe, kol kola, omuz omuza hep birlikte bu güzel memleketimizi layık olduğu günlere kavuşturacağız” dedi. Şehit ailelerine gereken her türlü desteği vereceklerini ifade eden Başkan Çelikbilek, geceye katılan ailelere minnettar olduklarını belirtti.

Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan ise, şehitlik rütbesinin bir nasip olduğunu vurgulayarak, her türlü sıkıntılarında şehit ailelerinin yanında olacaklarını, kapılarının sonuna kadar kendilerine açık olduğunu dile getirdi. Kaymakam Erdoğan ayrıca Başkan Çelikbilek’e şehit aileleri için düzenlediği bu program dolayısıyla teşekkür etti.

Program sonunda Başkan Çelikbilek şehit ailelerini birer gül takdim ederek uğurladı.

 

Şehit ailelerine vefa yemeği
Bizi Takip Edin