Sertkaya Anaokulu'na Beykoz'dan yardım

Beykoz Belediyesi, Trabzon'un Akçaabat ilçesine bağlı Sertkaya Anaokulu öğrencilerini sevindirdi.

Beykoz Belediyesi, Trabzon'un Akçaabat ilçesine bağlı Sertkaya Mahallesi'nde hizmet veren Sertkaya İlkokulu'nun bünyesindeki anaokulu öğrencilerini sevin

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi, Trabzon’un Akçaabat ilçesine bağlı Sertkaya Anaokulu öğrencilerini sevindirdi.

Beykoz Belediyesi, Trabzon’un Akçaabat ilçesine bağlı Sertkaya Mahallesi’nde hizmet veren Sertkaya İlkokulu’nun bünyesindeki anaokulu öğrencilerini sevindirdi.

Sertkaya İlkokulu okul öncesi öğretmeni Asiye Akın’ın irtibata geçtiği Beykoz Belediyesi yetkilileri, Akın’ın minik öğrencileri için olan taleplerini fazlasıyla karşıladı.

Anaokulu öğrencilerine adeta bir okul kuracak derecede malzeme gönderen Beykoz Belediyesi, kargoyla tüm ihtiyaçları içeren kolileri okul binasına kadar getirtti.

Gönderilen malzemeyi mesai arkadaşları Semra Yılmaz, Şenay sivrikaya ve Yasin Erdoğan’ın yanı sıra Köy Muhtarı Osman Çavuş’la birlikte teslim alan öğretmen Asiye Akın, taleplerine olumlu cevap veren Beykoz Belediyesi’nin tüm yetkililerine teşekkür etti.

Masadan sandalyeye, kitaplıktan haritaya, oyun malzemelerinden bahçe malzemelerine kadar bir kamyon dolusu malzeme ile hayatları renklenen minik öğrencilerin sevinçleri ise görülmeye değerdi.

Kaynak: www.akcaabathaber.com

Sertkaya Anaokulu'na Beykoz'dan yardım
Bizi Takip Edin