Sevim Gülşen'in kızı evlilik yolunda ilk adımını attı!

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, kızı Esma’yı nişanladı. Nişan töreni,  AK Parti İlçe ve İl yönetimlerinin yoğun katılımı altında gerçekleşti

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, kızı Esma’yı…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, kızı Esma’yı nişanladı. Nişan töreni,  AK Parti İlçe ve İl yönetimlerinin yoğun katılımı altında gerçekleşti

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, kızı Esma’yı nişanladı. Nişan töreni,  AK Parti İlçe ve İl yönetimlerinin yoğun katılımı altında gerçekleşti.

Esma Gülşen ile Halil Özyılmaz çiftinin Kavacık Talia Düğün Salonu’nda gerçekleşen nişan törenine Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve eşi Ayşe Çelikbilek,  AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, Belediye Başkan Yardımcıları Nevin Çalışkan, Metin Torun ve Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Meclisi’nin AK Partili üyeleri, İlçe ve İl yönetimleri temsilcileri, OFD yöneticileri Saniye Efe ve Serap Beşer, Sultanbeyli İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülten Teoman, bazı muhtarlar ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

AK Parti İl yönetiminden yoğun katılım

Nişan merasimine İstanbul İl Kadın Kolları yönetimi de yoğun ilgi gösterdi. İl Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Çiğdem Tuncel, 1. Bölge Başkanı Hüsniye Şahin, 2. Bölge Başkanı Öznur Altuntaş ile İl yönetim Kurulu üyeleri İl Teşkilatı’nı temsilen genç çifte mutluluklar dileyenler arasındaydılar.

Kuran-ı Kerim tilavet edildi

Nişan töreni; Raif Öztürk, Muhammed Küçükkonuklar, Eyüp Şimşek (Kartepe Rahmiye Kuran Kursu hocası) ve Yakup Şimşek ( Kartepe Sarımeşe Camii İmam Hatibi) tarafından Kuran-ı Kerim tilavet edilmesi ve ardından yapılan dua ile başladı.

Çelikbilek, yüzükleri annelere taktırdı

Çiftin yüzük töreninde sahneye Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer davet edildi.

Belediye Başkanı’nın, Gençleri zahmetler ile büyütenlerin anneler olduğunu” belirterek, yüzüklerin de onlar tarafından takılmasını istemesi üzerine, yüzükler her iki anne tarafından takıldı. Yüzüklerin kurdelesini ise Adem Sefer kesti.

Egemen ve Reyhan Bağış çifti telgraf gönderdi

Avrupa Birliği Bakanı ve Baş Müzakereci Egemen Bağış ve eşi Reyhan Bağış, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu, Milletvekilleri Metin Külünk ve Belma Satır ile Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara nişan törenine katılamamış olmaları dolayısıyla gençlere telgrafları ile mutluluk dileyenler arasında yer aldılar.

Mutluluklar dileriz…

Beykoz Güncel Haber olarak, nişanlı çifte ve ailelerine “ Hayırlı olsun!” dileklerimizi iletiyor; “ Allah tamamına erdirsin!” diyoruz.

Haber: Arzu Başlantı

Sevim Gülşen'in kızı evlilik yolunda ilk adımını attı!
Bizi Takip Edin