Seyyar PTT şubesi Beykoz’da hizmet veriyor

Beykoz Örnekköy Mahalle Muhtarı Talip Güney’in uzun uğraşları sonucu PTT Mobil Aracı, Örnekköy Mahallesi’nde tekrardan seyyar hizmet vermeye başladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Örnekköy Mahalle Muhtarı Talip Güney’in uzun uğraşları sonucu PTT Mobil Şube, Örnekköy Mahallesi’nde tekrardan seyyar hizmet vermeye başladı.

PTT işyerlerindeki donanıma sahip mobil araçlar, kargo, posta, bankacılık gibi alanlardaki hizmeti vatandaşın ayağına taşıyor. Pandemiden dolayı geri çekilen PTT Mobil Şubeleri, normalleşme süreciyle birlikte tekrardan hizmet vermeye başladı.

Örnekköy Mahallesi’nde de pandemi öncesinde hizmet veren PTT Mobil Şube, Beykoz Örnekköy Mahalle Muhtarı Talip Güney’in uzun uğraşları ve talepleri sonucu Tepelarla Meydanı’na tekrardan kuruldu.

Beykoz Örnekköy Mahalle Muhtarı Talip Güney, “Uzun uğraşlar sonucu seyyar PTT şubesi tekrar mahallemize gelmiştir. Bu hizmetin elimizden gitmemesi için herkesi bir faturayla beraber Tepetarla Meydan’a bekliyoruz.” dedi.

Güney, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve İlçe Başkan Yardımcısı Murat Yumurtacı ile birlikte İstanbul Bölge Müdürlüğü’ndeki yetkililerle irtibat kurulduğunu ve Örnekköy Mahallesi’ndeki gerekli kontroller sonucu PTT Mobil Şube’nin tekrardan hizmete başladığını aktardı.

Haftanın bir günü kurulacak PTT Mobil Şube ile vatandaşlar, havale, çek işlemleri, posta, kargo, kredi kartı tahsilatı, anlaşmalı kurumlara ait elektrik ve su tahsilatları gibi merkez ve şubelerde gerçekleştirilen tüm işlemlerini yapılabilecekler.

Seyyar PTT şubesi Beykoz’da hizmet veriyor
Bizi Takip Edin