Sezen Aksu finali Beykoz'da yaptı

Hazırlıklarına yaklaşık 1.5 sene önce başlanan “Sezen Sokakta” belgeselinin çekimleri Sezen Aksu sürprizi ile Beykoz'da tamamlandı.

Erkan Güleryüz'ün hikayesini yazdığı, Bedran Güzel'in ise yönetmenliğini üstlendiği “Sezen Sokakta” belgeseli tamamland

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hazırlıklarına yaklaşık 1.5 sene önce başlanan “Sezen Sokakta” belgeselinin çekimleri Sezen Aksu sürprizi ile Beykoz’da tamamlandı.

Erkan Güleryüz’ün hikayesini yazdığı, Bedran Güzel’in ise yönetmenliğini üstlendiği “Sezen Sokakta” belgeseli tamamlandı. Sezen Aksu, projenin son çekim gününde bir sürprize imza atıp sete baskın yaptı.

1.5 senede çekildi

Hazırlıklarına yaklaşık 1.5 sene önce başlanan “Sezen Sokakta” belgeselinin çekimleri tamamlandı. Belgesel Sümela Manastırı’ndan Kapadokya’ya, Beykoz’dan Eskişehir’e Türkiye’nin birçok farklı noktasında kaydedildi ve toplam 10 unutulmaz Sezen Aksu şarkısı yorumlandı. Belgeselin son çekimleri, Aksu’nun evinin de bulunduğu Kanlıca’da yapıldı.

Set ekibine sürpriz

Kanlıca İskelesi’ndeki kayıtta, kamera karşısında her gün İstiklal Caddesi’nde darbukasıyla müzik yapan Sercan Gider vardı. Sezen Aksu kimseye haber vermeden sete gelip çekimlere dahil olunca darbukacı çocuk çok şaşırdı. Aksu’yu karşısında görünce ne yapacağını bilemeyen Sercan’ın şaşkın hali set ekibini güldürdü. Kanlıca’daki çekimde 13 yaşındaki Sercan Gider darbuka çaldı, Sezen Aksu unutulmaz şarkılarından birini seslendirdi.

Sezen Aksu finali Beykoz'da yaptı
Bizi Takip Edin