Sezen Aksu’nun Beykoz’daki yalısında akıl almaz olay!

Ünlü sanatçı Sezen Aksu’nun Beykoz’daki yalısına girmeye çalışan bir kadın iddiaya göre güvenlik görevlilerine saldırdı, Aksu’yu ölümle tehdit etti.

Sezen Aksu’nun Beykoz’daki yalısında akıl almaz olay!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü sanatçı Sezen Aksu’nun Beykoz’daki yalısına girmeye çalışan bir kadın, güvenlik görevlilerine saldırdı ve tehditler savurdu. Sezen Aksu, aynı kişinin dört kez evine girmeye çalıştığını, teknesi ile de iskelesini yıktığını belirtti.

Sezen Aksu’nun Beykoz’daki yalısında akıl almaz olay!

Gece 02.00 sıralarında Aksu’nun evinin zili çaldı. Kapıyı güvenlik görevlisi A.K. açtı. 47 yaşındaki Azeri uyruklu L.M. isimli kadın, “Sezen Hanım’la görüşmek istiyorum” dedi. A.K., saatin geç olduğunu belirterek, buna karşı çıktı. Kadın, güvenlik görevlisini itekleyerek bahçeden içeri girince, bir anda ortalık karıştı.

TV100’den Özkan Tamirak’ın aktardığı habere göre L.M., bağırarak, “Sizi öldürürüm. Defol git. Sezen Hanım’ı öldürmek mi istiyorsunuz siz?” diyerek iddialara göre hakaretler savurdu. A.K., daha sonra kadını dışarı çıkardı. Konu Beykoz Emniyeti’ne yansırken, eve gelen polisler kadını gözaltına aldı. A.K.’nin şikayetçi olduğu L.M.’nin daha önce de dört kez Aksu’nun evinin kapısına dayandığı belirtildi.

Sezen Aksu’nun Beykoz’daki yalısında akıl almaz olay!

SEZEN AKSU: TEKNEYLE GİRMEYE ÇALIŞARAK İSKELEMİ YIKTI

Bu arada Sezen Aksu da L.M.’den şikâyetçi oldu. Aksu, ifadesinde şunları anlattı:

“Bu şahıs mart, mayıs, temmuz ve ekim aylarında olmak üzere dört kere evime gelmek suretiyle, kapıyı zorlayarak ve güvenliğime tehdit, hakarette bulunarak rahatsızlık vermiştir. 2022 yılının ekim ayında yapmış olduğu eylemde somut olarak içeriye girme iradesini belli etmiştir. Bir keresinde de evimin iskelesine yanaşmak suretiyle iskelede zarar olacak şekilde yıkıma sebep vermiştir. Ancak o zaman hayranım olarak kabul ettiğimden şikâyetçi olmamıştım. Şu aşamada rahatsızlık boyutunun fazlalaşması sebebiyle şikâyetçiyim.”

KENDİNİ ‘TATLI GETİRMİŞTİM’ DİYE SAVUNDU

L.M. ise yaşananları emniyette şöyle anlattı:

“2022 yılının mart ayında Sezen Hanım’a Nevruz Bayramı dolayısıyla tatlı getirmiştim. Güvenlik görevlisi A.K., hoş olmayan bir surat ifadesiyle beni kabul etmedi. Ben güzel bir dille konuşarak bu şahsı ikna ettim. Tatlıyı ona teslim ettim. Ben sonrasında yine Sezen Aksu’nun evine gittim. Kendisiyle vedalaşacaktım. Aynı güvenlik görevlisi beni tersledi. Kimsenin kapısını zorlamadım. Polislere benim kapıyı zorladığımı, şahısların huzurunu bozduğumu iddia etti. Bana iftiralarda bulunan A.K. isimli güvenlik görevlisinden şikâyetçiyim.”

Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı, konuyla ilgili soruşturmasını tamamladı. Soruşturma kapsamında L.M. hakkında tehdit ve ısrarlı takipten 1 yıldan 4 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

 

Sezen Aksu’nun Beykoz’daki yalısında akıl almaz olay!
Bizi Takip Edin