Siz üzülürken biz gülüp oynayamayız!

Beykoz Saadettin Gökçepınar İlköğretim Okulu 3-B sınıfı öğrencilerini örnek bir çalışmaya imza attı.

Her ay farklı bir konuda sosyal sorumluluk projesi geliştiren öğrenciler, Şubat-Mart ayında Van’daki depremzede öğrencilere çorap yardımı kampan

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Saadettin Gökçepınar İlköğretim Okulu 3-B sınıfı öğrencilerini örnek bir çalışmaya imza attı.

Her ay farklı bir konuda sosyal sorumluluk projesi geliştiren öğrenciler, Şubat-Mart ayında Van’daki depremzede öğrencilere çorap yardımı kampanyası düzenledi.

Çorap kolilerini Van’a göndermek için yapılan mini törende konuşan Okul Müdürü Bekir Sağır, kendisi için anlamlı bir gün yaşadığını belirterek, “Minik evlatlarımız büyük duygular besliyor. Öğrencilerimiz bunun gibi her ay bir sorumluluk projesi geliştiriyor. Bu projelerle paylaşma duygusunu geliştiriyorlar.” dedi.

Beykoz Milli Eğitim Şube Müdürü Necla Çağlayan’ın konuşmasının ardından 3-B sınıfı öğrencilerinden Deniz Nisa Özen, Ayşenur Güney ve Ceyda Karakaş yazdıkları mektupları okudular.   “Ah olmasaydı o deprem” diye başlayan mektuplarında, “Van’da çadırlarda yaşayan sevgili kardeşlerimiz, sizin acınız bizim acımızdır. Siz üzülürken, ağlarken biz burada gülüp oynayamayız. Bizim sorumluluğumuz sizi yaşatmak, ayakta tutmaktır.” Diyerek duygularını dile getiren öğrenciler temsili olarak depremzede çocuklar için toplanan çorapları Okul Müdürü Bekir Sağır’a teslim ettiler.

Siz üzülürken biz gülüp oynayamayız!
Bizi Takip Edin