Soğuksu Spor Kulübü Tesisleri hizmete açıldı

Beykoz Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Soğuksu Spor Kulübü Ahmet Aksun Tesisi ve Muzaffer Hamza Halı Sahası hizmete açıldı.

Beykoz Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Soğuksu Spor Kulübü Ahmet Aksun Tesisi ve Muzaffer…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Soğuksu Spor Kulübü Ahmet Aksun Tesisi ve Muzaffer Hamza Halı Sahası hizmete açıldı.

Beykoz Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Soğuksu Spor Kulübü Ahmet Aksun Tesisi ve Muzaffer Hamza Halı Sahası hizmete açıldı. Tesis bünyesinde hanımlara özel bir spor salonu da yer alıyor.

Her geçen gün spor olanakları artan ve dev spor yatırımlarını kucaklamaya hazırlanan Beykoz’da gençlerin ve ilçe sakinlerinin spor yapabileceği modern bir tesisin yapımı daha tamamlandı.

İdari binası, eğitim ve toplantı salonu, konferans salonu, halı sahası, tribünleri, sporcu odaları, duş tuvaletleri ve hanımlara özel spor salonuyla yenilenen Soğuksu Spor Kulübü Ahmet Aksun Tesisi ve Muzaffer Hamza Halı Sahası törenle hizmete açıldı.

Tesis ve halı sahanın açılışına Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, BİSK Başkanı Abdullah Yümsel, Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Ali Düşmez, Soğuksu Muhtarı Muammer Aydınoğlu Muhtar, Soğuksu Spor Kulübü başkanı Hasan Avcı, belediye başkan yardımcıları, ilçedeki spor kulüplerinin yöneticileri ve sporcular katıldı.

6 Yeni Halı Saha Yapılacak   

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek yapımı tamamlanan tesiste gençlerin sporla ve güvenle geleceğe hazırlanacağını, Soğuksu, İncirköy ve Çiğdem Mahallelerine hitap eden bu mekânda hanımlara özel spor salonu açarak bir ilki gerçekleştirdiklerini söyledi. Spor sahasını yaparken çevresini de parkla güzelleştirdiklerini ve parkın içinde bir de meyve bahçesi kuracaklarını belirten Başkan Çelikbilek, bu yıl ilçede 6 yeni halı saha yapılacağını müjdeledi.  

Sağlıklı yaşam için sporun önemine değinen Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan ise sadece gençlerin değil 7’den 70′ herkesin spor yapması gerektiğini vurguladı. Kaymakam Erdoğan açılan tesiste nice başarılı nesiller yetişmesini temenni etti.    

Soğuksu Spor Kulübü Başkanı Hasan Avcı ve muhtar Muammer Aydınoğlu daha önce gençlerin bakımsız ve harap durumda olan tesislerde spor yaptıklarını, belediyenin desteğiyle yeni tesislere kavuşmanın sevincini yaşadıklarını belirttiler ve emeği geçenlere teşekkürlerini ilettiler.  

Hanımlara Özel Spor Salonu  

Tüm alanlarıyla yenilenen tesislerin en üst katı Soğuksu’lu hanımlar için son model fistness ve aerobik aletleriyle donatıldı. Hanımlar tesiste bayan hoca eşliğinde spor yapabilecek. 

 

Soğuksu Spor Kulübü Tesisleri hizmete açıldı
Bizi Takip Edin