Sosyal medya Beykoz’daki bu görüntüleri konuşuyor

Ünlü oyunca Burak Yörük, iddia göre Beykoz’da seyir halindeyken tartıştığı İETT şoförüne saldırdı. Burak Yörük’ün polisler tarafından herhangi bir işlem yapılmadan aracına bindirilerek gönderilmesi tepki çekti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü oyunca Burak Yörük, Beykoz’da İETT şoförüne yumruklarla saldırdı. Sosyal medyada yayılan görüntülerde Yörük’ün polisler tarafından herhangi bir işlem yapılmadan aracına bindirilerek gönderilmesi büyük tepki çekti.

https://www.youtube.com/watch?v=leNHcyzFTKA&t=1s***

Ünlü oyuncu Burak Yörük, Beykoz Kavacık’ta bilinmeyen bir nedenden dolayı yaşanan tartışmada direksiyon başındaki İETT şoförüne yumruklarla saldırdı. Küfürlerin havada uçuştuğu anlarda olayı yerine gelen emniyet görevlileri ise genç oyuncuyu güçlükle sakinleştirdi.

Saldırıya uğrayan otobüs şoförü ise oyuncudan şikayetçi olduğunu söyledi. Polisin tutmasına rağmen sinirlerine hakim olamayan oyuncu, otobüsü yumruklamaya devam etti.

İŞLEM YAPILMADI

O anlar otobüsün içindeki bir yolcu tarafından anbean kayda alınırken şoförün “Şikayetçiyim” demesine rağmen Burak Yörük’ün polisler tarafından herhangi bir işlem yapılmadan aracına bindirilerek gönderilmesi tepki çekti.

Sosyal medya Beykoz’daki bu görüntüleri konuşuyor
Bizi Takip Edin