Sosyal Yardımlaşma Vakıf Müdürü Selim Safi'nin abla acısı

Beykoz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakıf Müdürü Selim Safi'nin ablası Hatice Safi, 42 yaşında hayatını kaybetti.

Beykoz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakıf Müdürü Selim Safi'nin ablası Hatice Safi, geçirdiği beyin kanaması sonucu 42…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakıf Müdürü Selim Safi’nin ablası Hatice Safi, 42 yaşında hayatını kaybetti.

Beykoz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakıf Müdürü Selim Safi’nin ablası Hatice Safi, geçirdiği beyin kanaması sonucu 42 yaşında yaşamını yitirdi.

2 çocuk sahibi olan Hatice Safi, başta çocukları olmak üzere kardeşi Sosyal Yardımlaşma Vakıf Müdürü Selim Safi ile tüm sevenlerini gözyaşına boğdu.

Ablasını kaybeden Selim Safi’yi bu acı gününde akrabalarının yanı sıra Beykoz’un önde gelen isimleri de yalnız bırakmadı. Cenazeye; Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Belediye Başkan Yardımcıları Hanefi Dilmaç, Muharrem Kaşıtoğlu ve Salim Öztürk, AK Parti eski İlçe Başkanı Adem Sefer, AK Parti İlçe Yönetimi’nden Mehmet Temel ve Yüksel Baki, Beykoz İlçe Sağlık Müdürü Dr. Berk Topuz, İlçe Spor Müdürü Serkan Öcalmaz, Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği Dönem Başkanı Fatih Yılmaz, AK Parti ve CHP’li meclis üyeleri, bazı muhtarlar ve dernek başkanları katıldı.

20 gün önce geçirdiği beyin kanaması sonucu Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde ameliyata alınan ve ameliyat sonrasında 15 gün yoğun bakımda kalan Hatice Safi, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Hatice Safi’ nin Beykoz Merkez Camii’nde öğlen namazına müteakip Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş’ın kıldırdığı cenaze namazı sonrası Mahmutşevketpaşa Köyü Mezarlığı’na defnedildi.

Sosyal Yardımlaşma Vakıf Müdürü Selim Safi'nin abla acısı
Bizi Takip Edin