Süleyman Soylu’dan Beykoz teşkilatına teşekkür!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında görev yapan polis ekiplerine ikramlarda bulunan AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatına teşekkür etti.
  • 17.01.2021 00:00:00

 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında görev yapan polis ekiplerine ikramlarda bulunan AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatına teşekkür etti.

galeri suleyman soylu dan beykoz teskilatina tesekkur 3730

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, bu hafta sonu da koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında, uygulamaya konulan sokağa çıkma kısıtlamasında, kontrol noktalarında nöbet tutan güvenlik güçlerini unutmadı. İstanbul Milletvekili Belma Satır’ın da katıldığı ziyaretlerde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun sürpriz telefonu polislere de moral oldu.

Beykoz’da 7 noktada denetim görevini sürdüren polis memurları ziyaretine AK Parti İstanbul Milletvekili Belma Satır, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Meclis Üyesi Furkan Çeliker ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

galeri suleyman soylu dan beykoz teskilatina tesekkur 1313

Polis Kontrol Noktalarında kadın kolları mensupları tarafından evlerinde hazırlanan yiyecekler ve sıcak çay ikramında bulunan Milletvekili Belma Satır ve İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, polislerle de ayaküstü sohbet ederek taleplerini dinledi.

“BEYKOZ’DAKİ POLİS ARKADAŞLARIMIZ BİZLERE EMANET “

İstanbul Milletvekili Belma Satır, Kavacık Polis Noktası’nda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu telefonla arayarak rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan annesi için acil şifalar diledi. AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç da “Beykoz’daki polis arkadaşlarımız bizlere emanet, gözünüz arkada kalmasın” ifadelerini kullandı.

https://www.youtube.com/watch?v=BjSkXIJq7Uc***

BEYKOZ TEŞKİLATINA TEŞEKKÜR

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da düşünceli davranışlarından dolayı AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatına teşekkür ederek, “Böyle bir günde birlikte olmak hem güç veriyor hem de moral veriyor. Oradaki bütün arkadaşlarıma selam söyleyin. Polis arkadaşlarımızı da Allah muhafaza etsin. Allah onları korusun.” ifadelerini kullanarak kolaylıklar diledi.

galeri suleyman soylu dan beykoz teskilatina tesekkur 5535

İlgili Haberler