Survivor 2016’nin ilk bomba ismi Beykoz’dan

Survivor 2016’nin ilk bombası Beykoz’da doğup büyüyen Yılmaz Morgül oldu.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği ve kendi kanalı olan Tv8’de yayınlanan reyting canavarı yarışma programı Survivor 2016’da ünlüler kadrosu netleşmeye başladı. Acun…

Survivor 2016'nin ilk bomba ismi Beykoz'dan
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Survivor 2016’nin ilk bombası Beykoz’da doğup büyüyen Yılmaz Morgül oldu.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği ve kendi kanalı olan Tv8’de yayınlanan reyting canavarı yarışma programı Survivor 2016’da ünlüler kadrosu netleşmeye başladı. Acun yarışmanın ilk ismini Instagram’dan resmen ilan etti. Survivor 2016’nin ilk bombası Yılmaz Morgül oldu.

“Son Osmanlı Yandım Ali” filmiyle adını duyuran Ukrayna’nın 2005 güzellik kraliçesi Anna Babkova, ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’na benzerliğiyle dikkatleri çeken İsmail Filiz, sunucu ve oyuncu Dilara Gönder, Bu Tarz Benim yarışmacısı Ayşegül Melis Doğan, Anadolu Efes’in ponpon kızlarından Tuğba İldiz ve Yılmaz Morgül Survivor 2016 kadrosuna dahil oldu.

YILMAZ MORGÜL KİM?

Yılmaz Morgül, 14 Ocak 1964 tarihinde Beykoz’da yedi çocuklu Morgül ailesinin altıncı çocuğu olarak doğmuştur. Babaannesinin ud çalıp söylemesi ve babası İbrahim Bey’in usta bir tulum müzisyeni olması nedeniyle müzikle içiçe büyüdü. 7 yaşındayken babası öldü.

İlk, orta ve lise öğrenimi boyunca müsamerelerde şarkılar söyledi, korolarda yer aldı, tiyatro oyunlarında roller üstlendi. Onbir yaşına geldiğinde Yurdaer Doğulu Müzik Merkezinde müzik eğitimine başladı.

Yılmaz Morgül, İshakağa İlkokulu, Ziya Ünsel Ortaokulu, Ferit İnal Lisesi, Kadıköy Belediye Konservatuarında okudu. 1994 yılında “Elveda İstanbul” şarkısıyla artık bütün ülkenin tanıdığı bir sanatçı oldu.

Survivor 2016’nin ilk bomba ismi Beykoz’dan
Bizi Takip Edin