'Suskunlar' için Beykoz'da 4 bin metrekareye dekor

İki çocuk cezaevi, emniyetmüdürlüğü ve karargah olarak hazırlanan dekor için yaklaşık 100 kişilik bir ekip, çekimlerden 4 ay önce çalışmaya başladı. Dizinin ilk bölümü 22 günde tamamlandı. Çekimlerde yaklaşık 650…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İki çocuk cezaevi, emniyetmüdürlüğü ve karargah olarak hazırlanan dekor için yaklaşık 100 kişilik bir ekip, çekimlerden 4 ay önce çalışmaya başladı. Dizinin ilk bölümü 22 günde tamamlandı. Çekimlerde yaklaşık 650 figüran kullanıldı.

Şimdiye kadar “Kavak Yelleri”, “Küçük Sırlar” gibi geniş izleyici kitlesine imza atan, geçtiğimiz yıl “Muhteşem Yüzyıl” dizisiyle Türk dizi tarihine yeni bir soluk getiren Tims Productions yine adından söz ettirecek bir projeye imza atıyor.

Murat Yıldırım, Aslı Enver, Sarp Akkaya, Güven Murat Akpınar ve Tugay Mercan’ın başrollerini paylaştığı dizisinin senaristliğini Ezel dizisiyle tanıdığımız Pınar Bulut yaparken, yönetmenliğini ise çektiği reklam filmleriyle dünyaca başarıya imza atan Umur Turagay üstleniyor.

Kuyudibi mahallesinde doğup büyüyen, arkadaştan da öte kardeş gibi olan Ecevit, Bilal, İbrahim ve Zeki adlı çocukların yaptığı masum bir hata sonucunda tüm hayatlarının değişmesini konu alan “Suskunlar” dizisinin çekimleri başladı. Önümüzdeki haftalarda izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan dizinin afiş ve tanıtım çekimi için oyuncular başarılı fotoğrafçı Erbil Balta’nın objektifi karşısına geçti.

Yeni yılın çok konuşulacak yapımları arasında yer alacak olan Suskunlar; kaybolan çocukluklarının hesabını sormak isteyen dört genç adamın her şeye rağmen kaybolmayan dostluklarını, sadakatlerini ve yaşayamadıkları aşklarını anlatan hikâyesiyle milyonları ekrana kilitleyecek.

Kısaca hikaye:

Kuyudibi mahallesinde doğup büyüyen, arkadaştan da öte kardeş gibi olan Ecevit, Bilal, İbrahim ve Zeki adlı çocuklar, bir gün masum bir hata yaparlar ve tüm hayatları değişir. Tek bir günde büyümek zorunda kalan bu dört arkadaş, başlarına gelenleri unutacaklarına ve bir daha birbirlerini görmeyeceklerine dair bir söz verirler. Ancak yıllar sonra içlerinden biri suskunluğunu bozar ve simdi bambaşka hayatlar yaşayan arkadaşları bir araya toplar. Şimdi bu dört delikanlı; Ecevit, Bilal, İbrahim ve Zeki, çocuk çetelerinin vazgeçilmez elemanı Ahu’yu da bir noktada yanlarına alarak, geçmişte yaşadıklarının intikamını almaya karar verirler. Ancak bazı soruları cevaplamak zorundalar. Aşk mı kazanacak, dostluk mu, yoksa intikam mı?

'Suskunlar' için Beykoz'da 4 bin metrekareye dekor
Bizi Takip Edin