Tabuttan cenaze çıkmayınca cezayı yedi.. VİDEO

Emniyet şeridini kullanan Beykoz Belediyesi'ne ait cenaze aracının şoförüne, tabutta cenaze olmadığı öğrenilince ceza kesildi.

İstanbul'da trafik ekiplerinin yaptıkları denetimlerde emniyet şeridini kullanan Beykoz Belediyesi'ne ait cenaze aracının şo

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Emniyet şeridini kullanan Beykoz Belediyesi’ne ait cenaze aracının şoförüne, tabutta cenaze olmadığı öğrenilince ceza kesildi.

İstanbul’da trafik ekiplerinin yaptıkları denetimlerde emniyet şeridini kullanan Beykoz Belediyesi’ne ait cenaze aracının şoförüne, tabutta cenaze olmadığı öğrenilince ceza kesildi.

İstanbul TEM Otoyolu’nda yapılan emniyet şeridi ihlali ve çakar lamba denetimlerine bu kez Beykoz Belediyesi’ne ait cenaze aracı takıldı. İçinde cenaze olmamasına rağmen çakar kullanan ve güvenlik şeridinden giden Beykoz Belediyesi’ne ait cenaze aracı yakalandı. Emniyet şeridini ihlal ettiği hatırlatılan cenaze arabası şoförü, cezadan kurtulmak için akıl almaz bir yönteme başvurdu. Araçta cenaze olduğunu ve bir hastaneye götürdüğünü söyleyen şoför, çelişkili ifadeleri ile İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Metin Alper’in dikkatini çekti. Alper şoförden arabayı kenarı çekmesini ve cenazenin bulunduğu bölümü açmasını istedi.

Şoföre son kez tabutun içinde cenaze olup olmadığını soran Alper, aracın içine binerek bizzat kontrol etti. Bu sırada şoför de yalan söylediğini itiraf etti. Emniyet Müdür Yardımcısı Metin Alper tarafından uyarılan şoför, 88 TL’lik emniyet şeridi ihlali cezasından kurtulamadı.

Tabuttan cenaze çıkmayınca cezayı yedi.. VİDEO
Bizi Takip Edin