Tarih her şeyi yazıyor!

Siz ne yaparsanız yapın tarih her şeyi yazıyor.

Türkiye tarihi bir seçim geçirdi ve Başkanlık dönemi başladı. Son başbakan kendi üslubuyla esprilerine devam ederek milletin gönlünü kazanmaya devam ediyor.

Tarihi bir başarıyla…

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Siz ne yaparsanız yapın tarih her şeyi yazıyor.

Türkiye tarihi bir seçim geçirdi ve Başkanlık dönemi başladı. Son başbakan kendi üslubuyla esprilerine devam ederek milletin gönlünü kazanmaya devam ediyor.

Tarihi bir başarıyla Recep Tayyip Erdoğan ilk başkan olarak sistemin başına geçti ve çok anlamlı bir balkon konuşmasıyla milletin içini ferahlattı.

“Milletimin sandıkta verdiği mesajı aldık “

Cumhur ittifakı konuşmalarını yaparken Sayın İnce telefondan mesajlarını vermeye devam ediyorken Sayın Kemal Kılıçdaroğlu daha piyasada yoktu.

Sayın İnce kendi köyünde ve seçim bölgesinde birinci olamıyor fakat çıkıyor ‘seçim adil değil’ diyor. Seni en iyi köyün ve Yalova tanır demek ki sende adillik yok ki bu millet Erdoğan’a oy verdi.

Tarihin en fazla Sadet Partisi’nin CHP’ye kazandırdığı milletvekillerini ve yaptığı ittifakı yazacak.

Tabii milletin verdiği dersi de yazmadan geçmez.

Düşünün bir siyasi partinin genel başkanı eşiyle beraber sandığa gidiyor sandıkta müşahidi var sandıklar açılıyor ve çıkan oy iki. Hiç mi komşusu yok akrabası yok bu üç kişiden hangisi acaba oy vermedi.

Burada da milletin mesajı var fakat anlayana. Ne kadar çok ‘tamam’ diye bağırsalar da millet ‘devam’ diye çığlık attı. Türkiye emin adımlarla geçmişten ders çıkartarak 2023’e doğru yelken açtı.

Beykoz’da tarih yazdı İstanbul’un ve Türkiye’nin üstünde bir oy yüzdesiyle tarih yazdı. 

Cumhur ittifakı 55.88 oy oranıyla genel oranların üstüne çıktı. Daha yeni göreve başladığı gibi seçime soyunan Hanefi Dilmaç seçimlerden üstün başarıyla çıktı.

Güzel bir ekip tablosuyla gece gündüz çalıştı ve başarıyı hak etti.

Sekiz mahallede yine oranlar bilindik üzere ne yaparsanız yapın vermeyiz nidaları yükselirken Beykoz genelinde oy oranlarının arttığı görülüyor.

Fakat okunması gereken asıl tablo Acarlar Mahallesi;

CHP        58.16

HDP         12.93

İyi Parti   12.13

AK Parti  12.13

Evet, İstanbul’un en zengin mahallesi olan patronların mahallesi olan acarlardan çıkan tablo hizmeti alan onlar hani derler ya bir eli yağda bir eli balda sözde aydınlar topluluğu belki bu konuda daha sonra yazarım fakat bu tablodan her şey okunuyor diye düşünüyorum. Yerel yönetiminde bu tabloyu okuyacağını umut ediyorum.

Saygılarımı  sunuyorum.

Kalın sağlıcakla

Tarih her şeyi yazıyor!
Bizi Takip Edin