TEGV gönülden gönüle hep birlikte!

TEGV Beykoz Öğrenim Birimi, Semiha Şakir Öğrenim Birimi ve Yeniköy Öğrenim Birimi “Gönülden Gönüle Hep Birlikte” buluştu.

TEGV Beykoz Öğrenim Birimi, Semiha Şakir Öğrenim Birimi ve Yeniköy Öğrenim Birimi gönüllüleri,aileleri ve…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TEGV Beykoz Öğrenim Birimi, Semiha Şakir Öğrenim Birimi ve Yeniköy Öğrenim Birimi “Gönülden Gönüle Hep Birlikte” buluştu.

TEGV Beykoz Öğrenim Birimi, Semiha Şakir Öğrenim Birimi ve Yeniköy Öğrenim Birimi gönüllüleri,aileleri ve destekçilerimiz ile birlikte yılda iki kez gerçekleştirdiğimiz Brunch  bu yıl “Gönülden Gönüle Hep Birlikte” kutlandı.

Anadoluhisarı Kıyı Emniyeti Tesisleri’nde gerçekleştirilen programa TEGV Beykoz Öğrenim Birimi, Semiha Şakir Öğrenim Birimi ve Yeniköy Öğrenim Birimi üyelerinin yanı sıra OFD Beykoz Başkanı Saniye Efe de katıldı.

TEGV gönüllüsü Ayşe Sevim Karadenizli’nin okuduğu;

“Günaydın gül yüzlü sevdiğime,

Günaydın yeryüzünü aydınlayan yeni güne ,

Günaydın gün görmek için bekleyene

Günaydın,günaydın,günaydın” şiiri ile başlayan proğramda Beykoz birimi adına Makule İnaç ,Semiha Şakir birimi adına, Nazan Eylül Akbaş ve Yeniköy birimi adına Merve Dinçer küçük birer konuşma gerçekleştirdi.

TEGV Genel Müdürü Mete Meleksoy konuşmasıyla devam eden kahvaltı 20 yılını doldurmuş gönüllülerin plaket töreninin ardından gönüllülerin yapmış olduğu küçük hediyeler takdim edildi.

Kahvaltı fotoğraf çekimleri ve bol muhabbet ile bir sonraki etkinlikte buluşmak üzere sonlandırıldı.

TEGV gönülden gönüle hep birlikte!
Bizi Takip Edin