TEGV İpek Kıraç, 10 yaşına girdi!

Beykoz TEGV İpek Kıraç Öğrenim Birimi, hem 10'uncu yaşını hem de 5 Aralık Gönüllüler Günü'nü büyük bir etkinlikle kutladı.

Çocukları sosyal yaşama kazandırma ve eğitimlerine destek olmak amacıyla kurulan ve büyüyen…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz TEGV İpek Kıraç Öğrenim Birimi, hem 10’uncu yaşını hem de 5 Aralık Gönüllüler Günü’nü büyük bir etkinlikle kutladı.

Çocukları sosyal yaşama kazandırma ve eğitimlerine destek olmak amacıyla kurulan ve büyüyen ailesiyle devam eden Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), 20.yaşına girmeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde ise, Beykoz TEGV İpek Kıraç Öğrenim Birimi, hem 10’ununcu yaşını hem de 5 Aralık Gönüllüler Günü’nü Bağlarbaşı Rakkas Restoran’da düzenlediği etkinlikle kutladı.

Birimlerine olan desteklerini esirgemeyen tüm gönüllülerine teşekkür etmek amacıyla bu geceyi düzenlediklerini aktaran TEGV İpek Kıraç Öğrenim Birimi Sorumlusu Filiz Erdoğan, birçok önemli kişinin de katıldığını belirterek; “Yaklaşık 160 kişinin katılım sağladığı gece de, tüm gönüllülerimizle doyasıya eğlendik ve yılın yorgunluğunu çıkardık. TEGV’in önemli isimleri de bu anlamlı gecemizde bizi yalnız bırakmadı. TEGV Genel Müdürü Mete Meleksoy, TEGV İnsan Kaynakları Yöneticisi Şermin Kağan, İç Denetim ve Raporlama Yönetimi Yöneticisi Didem Bilgin Kestek, TEGV merkez departman çalışanlarının yanı sıra ilçe okullarından Defterdar Mehmet Bey İlkokulu, Mehmet Emin Pulat Konak İlkokulu ve Şehit Er Ersin Güner İlkokulu öğretmenleri ile Göztepe Mahalle Muhtarı Ahmet Duran gecemize eşlik eden isimler oldu” şeklinde konuştu.

2013-2014 etkinlik yılında bin 18 Beykozlu çocuğun eğitimine destek!

10.yıllarını ve Gönüllüler Günü’nü, kestikleri TEGV pastası ile de sonlandırdıklarının bilgisini veren Birimin Sorumlusu Filiz Erdoğan, 10.yıllarına ilişkin düşüncelerini Beykoz Güncel Haber ile paylaştı. Beykoz’da ve TEGV’de olmaktan son derece mutlu olduğunu belirten Erdoğan; “TEGV’de çok mutluyum. Gönüllülerimizle birlikte çocuklarla olmak, onları yaşama kazandırmak, eğitimlerine destek olmak bizleri mutlu ediyor. Tabi bu kuruma güvenen ve sahip çıkan hayırseverlerimizi de unutmamak lazım. İyi ki varlar! Şunu da samimiyetimle söyleyebilirim ki, dünyaya bir kez daha gelsem yine bu işi yapardım” dedi.

İpek Kıraç Öğrenim Birimi olarak 2013-2014 etkinlik yılında, 149 gönüllünün desteği ile bin 18 çocuğun eğitim etkinliklerinin gerçekleştirilmesine destek olduklarını ifade eden Erdoğan: “Ülkemiz çocuklarının birbirlerinden ayırt edilmeksizin umutlarını gerçekleştirme hakkına inanan gönüllülerimiz emeklerini, zamanlarını, bilgilerini sosyal sorumluluk bilinciyle çocuklarımıza aktararak, yarının aydınlık insanlarının oluşmasına en büyük katkıyı sağlamaktadır. Çocuklarımız ve geleceğimiz için tüm yüreğimizle TEGV olarak çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Filiz Erdoğan; ayrıca 27 Aralık günü saat 13.00’da tüm öğrencileri ve gönüllüleri ile birlikte öğrenim birimlerinde gerçekleştirecekleri yılbaşı partilerine de herkesi davet etti.

Bizde Beykoz Güncel Haber olarak TEGV İpek Kıraç Öğrenim Birimi’nin 10.yaşını en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Haber: Burcu Çelik

TEGV İpek Kıraç, 10 yaşına girdi!
Bizi Takip Edin