TEGV ve BEDES'in yaz etkinlikleri sona erdi

Beykoz Kaymakamlığı'nın koordinesinde yürütülen Yaz Okulu kapanış programı Acarkent Doğa Koleji Tiyatro salonunda gerçekleştirildi.

Beykoz Kaymakamlığı'nın koordinesinde yürütülen Beykoz Eğitime Destek Derneği, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Beykoz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kaymakamlığı’nın koordinesinde yürütülen Yaz Okulu kapanış programı Acarkent Doğa Koleji Tiyatro salonunda gerçekleştirildi.

Beykoz Kaymakamlığı’nın koordinesinde yürütülen Beykoz Eğitime Destek Derneği, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Beykoz Birimi ile ortak yapılan yaz okulu kapanış programı çeşitli etkinliklerle gerçekleştirildi.

Acarkent Doğa Koleji Tiyatro salonunda gerçekleştirilen programa Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla, BEDES Başkanı Gülay Demirel, TEGV Beykoz Birimi Sorumlusu Makbule İnanç, Halk Eğitim Müdürü Beycan Kal, OFD Başkanı Saniye Efe, Fatinhoca İlköğretim Okul Müdürü Dinçer Yeloğlu, Beykoz Nüfus Müdürü Nihade Kılıç, Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Öztürk ve eşi, BEDES Yönetim Kurulu Üyeleri, TEGV Gönüllüleri ve veliler katıldı.

Bir ay boyunca gönüllü eğitmenler  tarafından çeşitli etkinliklerle  çocukların  çalışmaları fotoğraf kareleri ile müzik eşliğinde slayt olarak gösterildi. 

Çocuklar  sahnede ki yerlerini alarak,  başarıyla gösterilerine başladı. Sırayla satranç, daha sonra ebru gösterisi ardından çocuklar guruplar halinde çeşitli dans gösterilerini sundu. Ebru gösterisinde çocuklar  sahnede ebru sanatı ile yaptıkları kravatları Kaymakam Süleyman Erdoğan’a, İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla ve diğer protokol davetlilerine hediye ettiler. Ayrıca çocuklar elbecerileri ile yaptıkları ürünler sergilendi.

BEDES’ ile  ilk defa yaz okulunu TEGV Beykoz Birimi birlikte yürüttü. Çocukların küçük yaş gruplarını TEGV  Beykoz Birimi, büyük yaş gruplarını ise BEDES  alarak  hep birlikte  çok güzel bir 4 hafta geçirdiler. 

Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan konuşmasına  öncelikle yaz okulunda emeği geçen herkese teşekkür ederek  başladı. Pogramın başından sonuna kadar son derece başarılı geçtiğini ifade eden Erdoğan  “Bu genç ve dinamik nüfusla gelecek bizim, bir şartla bu eğitimi ıskalamazsak, çocuklarımızın eğitimine özen gösterirsek gelecek bizim.” diyerek eğitimin önemine vurgu yaptı.

TEGV ve BEDES'in yaz etkinlikleri sona erdi
Bizi Takip Edin